Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehet belőlem modell?

Lehet belőlem modell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az alábbi adatokkal lehetek modell?👇

-173 cm magas vagyok

-60kg

-csipő/derék: 100cm/75cm

-16 éves vagyok

(Sokan mondták, hogy szép az alakom és az arcom)


Szerintetek lehetek az, vagy számomra ez felejtős, mert nem vagyok modell alkat?:/



2019. aug. 19. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha tudsz 90-60-90ig fogyni es a modellek kozott is kiemelkedo karakter vagy, akkor igen. Viszont a sulyodhoz kepest sajnos picit nagyok a meretek.
2019. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nemcsak klasszikus kifutós modellek léteznek. Pl.katalógus fotózáshoz, reklámfilmekhez nemcsak egy kaptafára készült lányokat keresnek. Keress fel egy jó nevu modellugynökséget. Ne úgy tekints rá, mintha az életed múlna rajta, de egy kis zsebpénzre valót tudsz keresni. Aztán ki tudja, ha több helyen látják az arcod, lehet, hogy komolyabb munkákkal is megkeresnek.
2019. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Ezek az adatok alapján lehetsz is meg nem is. Fotó alapján lehet megoldani, de még azt sem biztosra
2019. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Jo nevu modellugynoksegnel pont “egy kaptafara” keszult kifutos lanyokat keresnek, de mindegy.:)
2019. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos nem. 175 cm a minimum, ha 90 cm nél szélesebb a csípőd akkor is felejtős. A mell körméreted is kell.

Nekem modell alkatom van:

177cm

50kg

16/L

79-60-85

2019. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CFB ***** válasza:

Utolso kommentelonek igaza van, alacsony vagy, tul szeles a csipod, es sajnos par kilot is le kene adnod.

Vannak kivetelek szinte minden ugynoksegnel (peldaul magassagminimumon aluli lany), de ezeknek a kiveteleknek mind megvannak az okai, peldaul gyonyoru elvarazsolo, vagy epp nagyon karakterikus arc. Viszont olyankor egyaltalan nem lehet valaki a sulymaximum folott, sot.

Egyebkent azt mondjak, nem szamit hany kilo vagy (de ertol fuggetlenul azt mondjak a 177 centi magas oanynak, hogy 53 kiloskent kover, fogynia kene legalabb 2 kilot), egeszsegesen etkezz, sportolj es edzz

Viszont! Leteznek szabaduszo modellek, ha tenyleg nagyon erdekel a dolog, akar ugy okseg nelkul is probalkozhatsz. De tenyleg ajanlom, hogy keress keg ugynoksegeket, kifuto modellek mindig vannak, es alapjaraton is arra mennek, hogy egyre tobb arcot talaljanak

2019. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 CFB ***** válasza:

Ugynokseg*


(A tobbi hiba egyertelmu)

2019. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a válaszokat.:) Szerintem elengedem ezt a modellkedős ötletet.
2019. aug. 25. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!