Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nektek mennyire tetszik...

Nektek mennyire tetszik Palvin Barbi?

Figyelt kérdés
Szerintem egyáltalán nem csúnya, viszont nekem nem az esetem. Csomószor hallom a haverjaimtól is, hogy Palvin Barbi így meg úgy, de nekem akkor sem adja. Szerintem vannak tőle jobb nők, de nyilván kinek mi jön be. Ti hogy vagytok ezzel?

2019. aug. 23. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Bejön.
2019. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Hat meg kell valni, Nem hiaba modell :D
2019. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon szép. Akkor is, ha nincs rajta vakolat. Természetes, nem műhajas, műszemöldökű. És az alakja is nagyon jó.
2019. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Én azt imádom, hogy ha valaki megjegyzi, hogy nem az esete, vagy hogy semmi extra, akkor az vagy hazudik, vagy féltékeny...

Szerintem szép, a szemeit bármikor elfogadnám, gyönyörűek, de a mosolya és a fogai, nagyon nem tetszenek. Én azt gondolom, hogy amúgy semmi különös, a legtöbben azért vannak odáig érte mert sminkben elég dögös, smink nélkül meg egy 5 éves kislány. Viszont az alakja nagyon rendben van.

2019. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Offtopic, de azert van ez a hype, mert magyar es lehet rajta csamcsogni. Egyertelmu.. ha annyira csunya meg kover lenne, a tobbmilliard emberbol nem pont o kerult volna be a VS angyalok koze. Es lehet jonni azzal, hogy r..banc.. mas modellek sokkal mereszebb dolgokat is csinalnak, Naomi Campbell allitolag lanyokat futtatott, Miranda Kerr valami dollarmilliardos malajnak volt a noje, Irina Shayk meg lefekudt a Fifa 80 eves igazgatojaval, valahogy megis inkabb azzal van tele a media, hogy Barbirol bikinimodell letere keszult bar bikinis kep, huha.:D

On: Szerintem azert tunik atlagosnak sok embernek, mert klasszikusabb karakter, nincs benne olyan dramai vonas, amitol nagyon kulonleges lenne. Ettol fuggetlenul gyonyoru, bar szerintem 17-19 eves kora korul volt a legszebb.

2019. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
68%
Azt, hogy okés. Elfogadnám, ha minden más rendben van (személyiség, értékrend), de bennem nem mozgat meg semmit. És nem mindegy egyébként? Egy haveromnak csupa olyan nő be, akik a környéken a legaljának számítanak külsőben (értsd, minden vonásuk szerethetetlen, egyik sem sugall egészséget/épséget, vagy azt, hogy nővel van dolgom), pedig őt jó partinak tartaná a legtöbb jó nő. Ízlés és kész.
2019. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tetszik.
2019. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem szép,pláne hogy nem kórosan sovány.
2019. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon szép, igen, EXTRÁN szép, ezt nem lehet tagadni. Viszont bennem sem mozgat meg semmit, egész egyszerűen nem kifejező az arca, tekintete. Modellnek tökéletes, az alakja is az, de mint barát, ismerős, főleg barátnő kapcsolatra nem biztos hogy ilyen embert képzelek el. Volt egy exem, aki szintén modellkedett, persze nem profi szinten, csak alkalmanként bevállalt egy-egy fotózást. Ő is hihetetlenül gyönyörű volt, viszont olyan volt a tekintete is, hogy azonnal beleestem. Ezt "hiányolom" Barbinál, de abszolút nincs rá szüksége modellként, maga az arca különleges nagyon, nem az a dolga hogy szimpatikusnak tűnjön. Aki meg azt mondja, hogy semmi extra az hazudik, azért körbe lehet nézni az utcákon, kevés az igazán szép lány.
2019. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 egycsészetea ***** válasza:
79%
Modellnek való, de meg kell hagyni, van sok szép nő akik mégsem modellek,pedig még talán szebbek is Barbinál. :)
2019. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!