Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Érdemes lenne megpróbálni?

Érdemes lenne megpróbálni?

Figyelt kérdés
Sose gondoltam hogy ilyen kérdést írok ide ki, értelmetlennek is találom picit,de talán valakinek a válasza után tudom majd mit kell tennem. 19 éves vagyok, 178 cm és 55 kg. (Az alakomat attól még nem fogjátok látni de mindegy:D). Kiskoromban sok ügynökség bepróbálkozott, ezek közt volt valódi meg olyan is ami csak a pénzre ment. Még gimiben is többször szólítottak le, de vagy nem éltem a lehetőséggel, vagy becsúszott valami hiba (rossz telefonszámot adtam meg pl) de nem is igazán érdekelt szóval hagytam. Aztán most hogy nagyobb vagyok és számomra is beköszöntött a munka világa, azon gondolkodtam hogy milyen jó lett volna megpróbálni, hátha. Kevés munka van itthon amivel boldogulnék és itt főként az alacsony fizetésekre gondolok. Nemtudom a modellkedésben hogy működnek a pénzügyek egyébként, de azt én is látom hogy aki ügyes az megtudja vele szedni magát. De nem csak a pénz a lényeg hanem hogy szeressem amit csinálok. Már vannak terveim a közeljövőre és nem halnék bele ha nem jönne össze. Azoknak a tapasztalatát kérem akik kerestek mar fel ügynökségeket mert ebben akartak dolgozni. Mi ennek a menete stb. Még magamról annyit hogy sajnos nincs sok önbizalmam ami nem lenne nagy előny, de azért odáig eljutottam hogy lassam a pozitív tulajdonságaimat. A modellkedésben külsőre inkább a szép lennék nem az aki azért modellkedik mert nagyon különleges és furcsák a vonásai. Nekem sincs hétköznapi arcom, de ha már be kéne határolni. Szóval aki próbálta már az légyszi írjon:) aki meg csak kiírná magából a napi frusztrációját az kérem kivételesen ne ide tegye.
2019. nov. 14. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Eloszor azt probald meg, hogy bekuldod a jelentkezesed par ugynokseghez, es ok dontenek, hogyan tovabb. Feedback nelkul nincs sok ertelme filozni meg. :)

“ de azt én is látom hogy aki ügyes az megtudja vele szedni magát.” Sajnos ez nem mindig igy van - attol fugg, mit ertunk ugyesseg alatt. Nepotizmus?

Kapcsolatok? Tehetseg, alazat? Azok a lanyok akik a mostani uj generaciot uraljak es minden egyes nagy presztizsu divathet kifutoin ott vannak sem szedtek meg magukat ugy, hogy egesz eletukben kenyelmesen eldegelhessenek. Az mar inkabb a VS szint.

2019. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amugy irj nyugodtan, ha kerdesed van, a palyan vagyok.
2019. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mindenképp érdemes megpróbalnod, ha tehetséges vagy és még szereted is csinálni, ne késlekedj, hiszen 20 fötött nem igazán szoktak szerződtetni lányokat (ez azért van, hogy minnél tovább tudjanak velük dolgozni).

Én az OMG scoutere vagyok, új arcokat keresek!

Írok neked privátban is, és ott elmondom a folyamatát annak, hogy szerződtethetnek, illetve hogy milyen követelményeknek kell megfelelni! 😊


Aztán ha érdekel a dolog, majd emailbem is felvehetjük a kapcsolatot 😊


További szép napot neked.

2020. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!