Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan kell e-mailben jelentke...

Hogyan kell e-mailben jelentkezni egy adott ügynökséghez?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a vmmodel ügynökségre . Náluk ha jól láttam csak simán emailben kell , más ügynökségnél láttam olyat is, hogy volt egy konkrét űrlap amit ki kellett tölteni és azt elküldeni. Nem tudom ,hogy mit irjak az emailba . Egyáltalán írjak valamit a koromon és a méreteimen kÍvül? Bemutatkozás kell ?


Igen tudom volt már hasonló kérdés de az én kérdésem konkrétan a vmre vonatkozna , jó persze lehet ,hogy mindenhol ugyanúgy van de én szeretnék biztosra menni.



2019. dec. 27. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp irj egy rövid bemutatkozást, de azt inkább motivációs levél formájában s csatold. (De ne azt ird bele hány testvéred van, vagy hogy milyen kutyusod, csak azt, miért szeretnél modell lenni, és milyen tapasztalataid vannak.)


És persze ne felejts el egész alakos és portréfotókat mellékelni magadról.


Sok szerencsér kivánok!


Ha esetleg nem sikerülne, mindenképp keress fel (fogok privit is irni) mivel én egy másik, nemzetközi modellügynökséggel, az OMG-tal állok kapcsolatban /scouter vagyok, aki az új arcokat keresi/! 😊



De elsődlegesen remélem ez összejön neked.

2020. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem inkább keresd fel a facebbok/insta oldalát a modellügynökségknek ott hamarabb válaszólnak vm modell is és az instagram oldalukra irj

ird hogy szia vagy sziasztok ird le a méreteidet ( csipo,mell,derek, magassag) kuldj egy egeszalakos kepet lehetoleg furdoruhaban egy kepet profilbol es elolrol ne legyen rajtad smink! vagy keresd fel a goggleban hogy vm model ott az oldalukon meg megtalalod hogy hol van a jelentkezes

2020. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elozo vagyok! nem kell bemutatkozas simank le kell irni a korod a hajszined szemszined kepet magadrol profilbol elolrol es egesz alakosat nem kell bemutatkozni
2020. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!