Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nem árulom el melyik vagyok,...

Nem árulom el melyik vagyok, mondtok véleményt a fényképészről, és a modellről is?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 12. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fényképet anno az 1MP-es HP-m is tudott ez előtt 15 évvel. A modell olyan semmi különös, gondolom átlagos középiskolás csaj.
2020. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A fényképesznek jó szeme van a fájdalomra és a szomorúságra. A modell átlagos, csinos, kedves, de valami belül nem stimmel vele.
2020. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A modell szép, a fénykép sem rossz de van még hovs fejlődni
2020. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakértő, de amatőrként ez a véleményem:

A modell kb. a huszas évei végén járhat, de még mindig úgy sminkel mint tizenévesen. Ami két szempontból is gáz, egyrészről nem illik az arcához, másrészről teljesen kiment a divatból mára.

A fénykép színei is a tíz évvel ezelőtti magazinok stílusát hozzák, de borzasztóan pixeles.

Szerintem ezt nem te készítetted, és vagy te vagy a képen, és önbizalomtuningra vársz, vagy csak kimásoltál egy régi képet valahonnan, és szórakoztatnak a válaszok.

2020. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi nem stimmel a hölggyel?
2020. jan. 12. 12:51
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Átlagos a csaj.

Arra a kérdésre hogy mi nem stimmel vele: én laikusként nem tudom eldönteni, hogy idősebb és fiatalra van sminkelve vagy fiatalabb és idősebbre van kifestve.

Azt se tudom eldönteni, hogy szomorú vagy csábos akar lenni. Olyan furcsa az összhatás.

2020. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A modell szerintem szép, de ez a hajszín/fazon és a smink is rettentő előnytelen neki.

A fotó beállítása szerintem jó meg jól néz ki, de a minőség az kb. a kaputelefonnal fotózott kategória, miért ennyire pixeles?

2020. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%

Egyertelmű hogy te vagy a fotós! :)

Nem nehèz rá jönni.

Szerintem nem olyan tragikus a kép, ahogy leírjàk itt többen. A smink se olyan katasztrófa. Sima nude smink van rajta.

A modell kisugàrzása nekem sem szimpi. Sztem keress mást, akit fényképezhetsz. Gyakorolj sokat! :)

2020. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mikeXxX ***** válasza:
89%

"Nem árulom el melyik vagyok"

Már rég elárultad 😂😂😂!

2020. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mikeXxX


Rátapintottál a lényegre xD

2020. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!