Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hol találok olyan profi...

Hol találok olyan profi fotóst, aki mindent megcsinál?

Figyelt kérdés
Tökéletes fényeffektekkel fotóz, bevág mögém egy erdőt és még tűzszerű effektet is + még retusál is. Nyilván értenie kell grafikai program(ok) kezeléséhez. Tehát tényleg profi. Várom a válaszokat! Fontos lenne. Köszönöm! ;)
2020. márc. 13. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A "tökéletes fényeffektekkel fotóz" eléggé relatív... de lehet oké


a bevág mögéd a képre bármit, az nem nagy dolog, pláne ha úgy készült a kép


retusálás (bár milyen szinten hogy) oké aki profi


viszont.... "és még tűzszerű effektet is" - hát ez valami nem tudom milyen elképzelés, meg hogy, de amire gondolok, z valami olyan, amit senki se fog neked úgy megcsinálni, ahogy te akarod.... szerintem


amúgy sok fotós profinak vallja magát, de... fogalmazzunk inkább csak úgy, hogy ebből él


de ilyesmit senki se fog megcsinálni pár ezer forintért, inkább pár tízezerért... de hát kérdés milyet, hogy mennyi képet, ki, hol, hogyan, stb...

2020. márc. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Profi nem vállal be mindent
2020. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Nem mondtam semmi olyat, hogy pár ezer forintot akarok fizetni. Választ kaphaték a kérdésemre? Köszönöm
2020. márc. 13. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress rá neten fotósokra és írj nekik!
2020. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mosogatni egyik sem fog, szerintem.
2021. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!