Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Legjobb modellügynökségek?

Legjobb modellügynökségek?

Figyelt kérdés

Egyenlőre magyarról lenne szó.. Melyiket ajánlanátok ezek közül:

Visage, The Diary,Vm, Highlight

Ha valakinek van tapasztalata, légyszi írja meg. Újak is jöhetnek.



2020. ápr. 21. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Azt tudom, hogy Scherzer Zorka a Diary-nélkül modellkedik, Szegedi Adél a Crisp-nél (mindkettőjüknek van YouTube csatornája).

Mindkettő nívós, korrekt ügynökség, de egyes források szerint itthon a VM a legjobb.

A Visage régen komoly volt, de újabban, - főleg Kajdi Csaba médiasztár/influencer komolytalankodásai miatt már eléggé felhígult a leves. Mára főleg a futtatott médiaceleb-gyerekek ügynöksége lett, akik főleg anyuci-apuci miatt vannak ott - pontosabban szinte csak velük foglalkoznak komolyabban, pedig a többiek között is lehetne sok jó modell “alapanyag” a későbbiekben.

2020. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*Diary-nél
2020. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
VM, Crisp..
2020. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Amit meg az elozo irt a Visagerol, hihetlenul igaz.. sokat elarul roluk, hogy Kiszel Tunde lanykaja is naluk volt “modell”, mikozben ok allitolag egy high fashion ugynokseg..:D
2020. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ó, köszi a segítséget. A Crispről nem is hallottam idáig, de szimpatikusnak tűnnek :)

Írhattok még..

2020. ápr. 21. 18:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van mit irni mert ennyi a profi ugynokseg magyarorszagon:)))
2020. ápr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én a VM-et és a The Diary-t ajánlom legjobban, de ha esetleg elutasítanának, akkor jó még az OMG, Art, Face plusz amiket az előttem szólók is említettek.

Sok sikert kívánok :)

2020. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Írhattok privibe is, ha tudtok még segíteni
2020. ápr. 23. 21:16
 9/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy felveszik Kiszel lányát nem jelenti azt, hogy rossz ügynökség. A csajszinak megvannak az alapjai, de amint láthattad, ki is tették a szűrét az anyukája miatt, aki nem hagyta érvényesülni az ügynökséget a munkájukban, meg a saját lányát sem. :D Szóval amit fentebb írtak, szerintem nem teljesen igaz.:D Rááadásul olyan csapat dolgozik a visagenak, hogy hűűű. Nézzetek utána az alkalmazottaknak, csak mondom :D

Kajdi Csaba nem egy hülye ember, vagyis, hogy full az Cyla minőségében xD De, mint az ügynökség vezetője nagyon pengén gondolkodik szerintem. Mellesleg az, hogy ő poénkodik az instáján, nem törli azt a tényt, hogy a legtöbb magyar szupermodellt futatta be, nem beszélve azokról a személyekről akik mind nála indultak el modellként, majd lettek színészek, vállalkozók, stb. :)

2020. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Leonard Model Management a legjobb választás! Igaz nem magyar ügynökség hanem szlovák. Én az egyik állítólag legerősebb magyarországi ügynökségnél voltam, de nem fordítottak megfelelő mennyiségű energiát a modellekre. Ez abban nyilvánult meg, hogy nem építettek minket, a szerződésben megfogalmazott pontokat nem teljesítették.Nem én vagyok az egyetlen aki átjött Leóhoz. Folyamatosan tartja velünk modellekkel a kapcsolatot, épít minket és ami nem mindegy nagyon sokat dolgozunk!
2020. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!