Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A modelleknek miért kötelező...

A modelleknek miért kötelező magasnak lenniük?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni, hogy miért jó, ha egy női modell magasabb 175 centinél?

Nem értem, hogy miért lett olyan fontos ez.

A legtöbb férfinek a magánál alacsonyabb nők tetszenek, vagy nem?

De ha nem is így van, egy fényképen például egyáltalán nem látszik a modell magassága.

Ha csak alacsony nők vannak a kifutón, messziről senki meg nem mondja, hogy milyen magasak lehetnek.

És az alanyony nők között is rengeteg igazi szépség van! :)

Én nem szeretnék modell lenni, nem is vagyok elég szép hozzá, de nem értem, hogy ez miért van így.

Szerintetek nem rossz az, hogy a magassága miatt nem lehet egy szép lány modell?

Szerintem ez ugyanolyan rossz, mintha a bőrszíne miatt különböztetnék meg, hiszen a magasságáról sem tehet az ember.

Miért van ez így?

Köszönöm a válaszaitokat!



2020. máj. 1. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

“ A legtöbb férfinek a magánál alacsonyabb nők tetszenek, vagy nem?”

A divat nem a szexrol szol, hanem ruhak bemutatasarol - ezt pedig egy vekony, magas testen lehet a legjobban megtenni. Ennyi a titok.

2020. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nagyjából mióta világ a világ, a hosszú, formás lábak, magas nyúlánk testalkat volt a szépségideál a modellvilágban. A legtöbb ruha az ilyen alkatú lányokon mutat a legjobban, és azért mehetnek csak közel azonos magasságú lányok a kifutóra mivel a bemutatásra szánt ruhák egyméretűek így bármelyik lányra ráadhatóak. Abban teljesen igazad van hogy sok a gyönyörű, de alacsony lány, aki pont emiatt a probléma miatt nem juthat munkához és ez szerintem sem fair, de az a helyzet hogy a magasság ugyanolyan fontos tényező ebben a szakmában mint a karakteres arc.

Abban pedig hogy a fiúknak a náluk alacsonyabb lányok jönnek be szintén igazad van, ezt a saját tapasztalatomból is tudom mivel 180 fölött vagyok, és előfordult már hogy szóvátették😅. Dehát a magasság egy olyan dolog amin nem változtathat az ember, ez genetika🤷‍♀️

2020. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rendben, igazatok van... :)


Egyébként pár száz éve még majdnem az egész világban a duciság volt a szépségideál. :D

Tehát változik a divat.


Abba én bele sem gondoltam, hogy az azonos magasságú és testalkatú lányok közül bárkire bármelyik ruhát rá lehet adni.

Meg hát tényleg jól néznek ki a szép, hosszú lábak, ezt nehéz lenne letagadni. :)


De valójában mindenki mást lát szépnek,így nehéz lenne igazságot tenni.


Szerintem az a legfontosabb, hogy fogadjuk el egy mást és önmagunkat. Még ha nehéz, akkor is. :)



És köszönöm a válaszaitokat!

Repültek a zöld pacsik! :D

2020. máj. 2. 00:16
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Erre nem lehet mást mondani, minthogy mint mindenben, itt is nyugati szelek fújnak...


Majd ha az eszkimók alapítanak modellügynökséget, és diktálják a világdivatot, akkor ott nem az NDK úszónők lesznek a szépségideál, azt garantálom.

2020. máj. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Mert egy magas nő néz ki jól a kifutón...meg az életben is.

Egy alacsony nőnek rövidek a lábai.

2020. máj. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az új válaszaitokat is! :)


Tényleg lehet abban valami, hogy leginkább a nyugati országokban foglalkoznak a modellkedéssel, így ők befolyásolják a a szépségideált. :D


Meg az is igaz, hogy az alacsony nőknek rövidebb a lábuk, de attól még ők is lehetnek csodaszépek! :)

2020. máj. 2. 15:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem allitotta, hogy az alacsonyabb nok nem lennenek szepek. :)
2020. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szia! Igazából azért, mert egy magasságnak és méretnek kell lennie, mivel nem fognak minden egyes modellnek külön méretben ruhát szabni :)
2020. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És mi lenne, ha minden modell átlagos magasságú lenne? :D

Hiszen az átlagos lányokból van a legtöbb. :)


Na, mindegy, ebbe én úgysem szólhatok bele.


Köszönöm a válaszaitokat! :)

Mindenki zöld kezecskét kapott.

2020. máj. 2. 16:01
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Hat nem tudom, en pont 175 centi vagyok es a pasik imadjak. Nemcsak magasabb es egymagas hanem meg alacsonyabbak is beprobalkoznak, holott en is azt hinnem egy kisebb ferfknak ez ciki. De ezek szerint nem az. Sokan szeretik a hosszu vekony combokat, karokat, ugymond a gazella alkatot. Es esztetikai szempontbol is megertem miert kell a modelleknek hosszunak lenniuk, sokkal jobban all rajtuk a bemutatando ruha, mint egy rovidlabu tomzsi lanyon. De senkinek nem egyforma az izlese es epp ez a szerencse.😊
2020. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!