Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehetek modell?

Hogyan lehetek modell?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy ez kb a 20000-ik ilyen kérdés , bocsánat.

180 cm vagyok 47-45 kg.

Baba arcom van (szokták mondani xd) nem pattanásosodik. A hajam most növesztem , most a vállam alá ér 6 centivel kb. Amúgy a melleim nem valami nagyok szóval xd.

hogy lehetnék modell? Meg vannak hozzá az adottságaim? (Tudom , hogy kell a karakteres arc , de szerintem az is meg van). Hogyha én keresnék fel egy modell ügynökséget lenne esélyem? Melyikeket ügynökségek jók?



2020. máj. 28. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

A baba arc meg a karakteres arc két külön dolog.

Amúgy látatlanban nem fogja megmondani neked senki, hogy lenne-e esélyed. :)

2020. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A baba arcot azért írtam mert nem pattanásosodik. Tudom, de a többi kérdésemre lehet találok itt választ
2020. máj. 28. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, a 90-60-90-es méret a lényeg és a 172+ centi, van valami felső határ is. Amúgy ijesztően soványnak tűnsz az adatok alapján, remélem, nem szándékos, csak genetika.

Azok a jó ügynökségek, ahol egyáltalán nem kérnek el pénzt a fotózásért, a csalóknak ne dőlj be.

2020. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem , ez csak genetika😂, köszi a választ❤
2020. máj. 28. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehetsz modell, hogy kuldesz natúr kepeket a kovetkezo ugynoksegeknek: vm, face, attractive, visage, crisp, roster. Itthon ezek megbízhatóak. Vagy irj rajuk instan
2020. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi❤
2020. máj. 28. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az nem gond hogy nem nagyon a melleid, sőt, ha túl nagyok lennének akkor azért el is utasítananak.😆

Legegyszerűbb ha elküldöd az adataidat, és pár smink, és pózolás mentes, effekt nélküli egyszerű képet, amin jól látszik az alakod, illetve az arcod. A hajad lehetőleg legyen frissen mosva, és az egész alakos fotókhoz vagy fürdőruhát, vagy pedig testhez álló ruhát vegyél, hogy jól látszódjon az alakod. Kiegészíteném az ötös válaszoló listáját, és ajánlanám még a The Diary, az OMG, az Icon, a Highlight models, és az Art ügynökségeket. Ha elküldöd a jelentkezésedet, ők majd eldöntik hogy alkalmasnak találnak e, és ha igen elhívnak egy személyes találkozóra. Ha van valami kérdésed, írj nyugodtan privátot, ha tudok segítek. :)

18/L modell

2020. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus modell alkat lehetsz, így kétségtelenül lehet esélyed, ezen ne aggódj.

Nem szükséges a 90-60-90 arány, - csak az számít nekik, hogy mellben és csípőben ALATTA legyél, a 90 a max.

A nagy mellméret pont, hogy nem kritérium, - a legtöbb modellnek nagyon kicsi, mert az ilyen alkatú lányokat a legegyszerűbb öltöztetni kifutóra is.

2020. máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
49%

A kis mell nem baj.

A legegyszerűbb, ha bekerül az egy ügynökséghez. De ők ugye leszedik minden fizudból a 20-30%-ot...😅 Járj castingokra!

Ha van kedved írj privát, mesélek egy storyt, hogy egy ismerősöm hogy lett modell.

Remélem tudtam segíteni.

2020. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!