Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hunter Schafer modell és...

Hunter Schafer modell és színésznő tényleg szépnek számít? Szerintem teljesen átlagos. Vélemény?

Figyelt kérdés

Ezen a linken lehet róla olvasni, ő van a képen. [link]

Mi olyan szép rajta? Kivételesen gyönyörű divatmodellként ír róla számos újság. Tényleg szép vagy csak én nem látom benne a különleges szépséget?

Persze nem rossz, szimpatikus is, de nem tűnik különösebben szépnek.

Teljesen mindegy, hogy transznemű, az átlagos nőkhöz viszonyítom.



2020. júl. 26. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Inkább egyedi arca van. Nem az a tipikus feminim szépség, mint Audrey Hepburn, de szerintem a csúnyától is messze van. Meg azt se lehet félretenni, hogy férfi volt(azthiszem).
2020. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Ő transznemű lány (tehát biológiailag fiú volt), ezt azért ne felejtsük. Modellnek pedig tényleg kivételes szépség, pontosan olyan arca van, ami a divatvilágban tökéletes: feminin is, maszkulin is, egyedi vonások, mellette bájos is.
2020. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem iszonyatosan látszik rajta, hogy férfi volt. Megláttam az Eufóriában, akkor még nem tudtam, hogy transznemű, és rögtön az jutott eszembe, hogy szegényt milyen férfias arccal áldották meg. Főleg akkor látszik, ha nincs kifestve. Alaktalan, elöl deszka, hátul léc, középen meg fűrészpor, semmi nőies nincs benne. Nem tudom, hogy a nemi szervét is megoperáltatta-e, de az egyik jelenetben, mikor fekszik az ágyon fehérneműben, akkor olyan, mintha pénisze lenne. Itt kezdett nagyon gyanús lenni, hogy transz. Amúgy nem nem csúnya, de nem is az a kalasszikus szépség.
2021. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!