Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek is kamu?

Szerintetek is kamu?

Figyelt kérdés
Megváltoztattam a profil képem Facebookon és rám írt egy nő.. Először kérdezte hogy zavar-e aztán írtam neki hogy dehogy is..Megkérdezte hogy szoktam e modellkedni olyan ismerős vagyok neki valahonnan. Egyébként nem vagyok benne a témában szóval írtam neki hogy nem ő pedig képet kért és azt írta hogy tudna nekem segíteni elkezdeni a modellkedést, viszont azt nem értem hogy miért írta hogy küldhet ő is nekem képet aztán küldött is

2020. júl. 29. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Kamu. Ő minek küldene képet, ha téged akar modellnek?

Amúgy ha hiteles lenne, akkor legalább egy modellügynökséget megnevezett volna.

2020. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ez nagyon nem így működik, hogy random ráírogatnak facebúkon emberekre.

Ha szerencséd van, csak fehérneműs vagy pucér képet akar valami kanos kisgyerek, azzal az ürüggyel "ne gyere be válogatásra hiába"

Ha meg igazi csaló, akkor meg soha vissza nem térő alkalom miatt pénz előleget fog kéregetni (amit majd visszakapsz háromszorosan, természetesen sohanapján)

2020. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Utolsonak uzennem, hogy nagyon sok modellt igy fedeztek fel.:)
2020. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
#3 Igen, sokakat ugy, hogy kaptak uzenetet egy scouttol, az ugynokseg adataival. Ezt hasonlitsd ossze a kerdezo sztorijaval. :D
2020. júl. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha talakozol is vele ne egyedül menj ez nagyon veszélyes, és nyilvános hely legyen.
2020. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Kamu, profi modellugynokok nem ígérgetnek magukról kepeket...XD
2020. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!