Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Válaszolna valaki egy-két...

Válaszolna valaki egy-két kérdésemre modellkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok ilyen kérdést találni itt gyakori kérdéseken, de szeretnék egy kicsit személyesebb dolgokra is választ kapni.


Tehát 16 éves vagyok, ebben a korban még bele lehet kezdeni, ha jól tudom. Mondták már jópáran, hogy jó lennék modellnek. Pontosabban ezek közül 3an úgy fogalmaztak, hogy 'manökennek', az alkatom miatt. Volt aki mondta, hogy fotogén az arcom (remélem jól fogalmaztam). Egyszer egy barátnőmmel lemértük, hogy milyen méreteink vannak, és az enyémek éppen megfelelőek voltak.


Egy dolog van, ami miatt nem merek jelentkezni sehova, ez pedig nem más mint a magasságom. 16 éves létemre kb 161-162 cm vagyok, ami bőven nem elég ehhez. Nem tudom, hogy fogok e esetleg még nőni.


A kérdésem összességében annyi lenne, hogy az ügynökségek rögtön elutasítják a magassághatár alattiakat, vagy van azért valamennyi esélyem?

(tudom, hogy így látatlanban nem lehet egyértelmű választ adni, nem is várom el senkitől)



2020. aug. 11. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
170-172 cm alatt sajnos tenyleg lehetetlen, sajnalom.
2020. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2020. aug. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
66%
Semmi sem lehetetlen #1 :)
2020. aug. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Rendben, akkor menj el egy castingra ugy, hogy nem Mick Jagger lanya vagy, vagy esetleg milliardos arisztokrata leszarmazott (Cara Delevingne), es szolj, hogy mit mondtak. ;) A cikkben emlitett modellek tobbsege mind 1-3 cmvel tert el a hatartol, nem 12vel....
2020. aug. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs esély ekkora magassággal, csak azt nem értem, miért nem veszik már tudomásul ezt az alacsonyabbak (én is köztük vagyok, nem lenézés).

A linkelt cikkből meg egyedül Aoki az, aki hasonló mértékben tér el a standardtől, mint a kérdező, de ne áltassuk már azzal, hogy ha egy világszinten elterjedt étteremlánc tulajdonosának a lánya (ja meg Kate Moss ismerőse) bejutott, akkor majd ő is be fog.

Kérdező, a profi ügynökségek sajnos igen, el fognak utasítani vagy felvesznek ugyan, de nem fognak tudni munkát adni neked. Aki etet, hogy “persze, itt dőlni fog a meló”, az hazudik és/vagy le akar húzni pl egy portfólió árával.

Neked a szépségversenyeket ajánlom, ott nincs kikötés a magasságra, bár a sikeresek általában 170 körüliek. Lehetsz esetleg hajmodell is, illetve ahol kifejezetten alacsony nők is vannak, az a fitness modellkedés. Na meg vannak a férfimagazinok is, de az szerintem nem valami jó karrier.

2020. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon nagyon alacsony vagy:( Még ha nőnél 10cm-t akkor is kevés esélyed lenne modellek közt az is alacsonynak számít. Raadasul 16 évesen már lányok nem is nagyon nőnek. Ezt látatlanban is bárki Szakmabeli teljesen világosan tudja. Ne jelentkezz olyan helyre ahol azt mondjak hogy lehet így esélyed, mert a kamu lehúzós ügynökségek így szivatjak meg a divatmodellnek alkalmatlan de modellkarrierrol almodo lányokat, és jo sok pénzt elvesznek tőlük.

Nyugodj bele, mást nem tehetsz úgysem hiszen ez genetikailag adott hogy milyen magas vagy. Egyszerűen fogd fel úgy hogy ez nem a te utad de másban még lehetsz kiemelkedően jó és tehetséges.

Egy modellugynok

2020. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!