Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » VIZIO modellügynökség?

VIZIO modellügynökség?

Figyelt kérdés

A mai napon olvastam az interneten, hogy lesz egy "casting", amit a VIZIO modellügynökség tart.


Nem tudom ezt hogyan kell elképzelni, mivel azt írták, hogy a Szent István téren lesz, azaz szabad téren. Mármint úgy értik, hogy kimennek a megadott helyre és ott leszólítják a számukra megfelelő embereket?


Ha valakinek volt már ilyenen / hallott már ilyenről, az tudna írni arról hogy hogyan zajlik ez?



2020. aug. 21. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen, valahogy így kell elképzelni. Mi inkább online szoktunk keresgélni, de hasonló a módszerünk nekünk is, ez a régi jól bevett szokás.
2020. aug. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2020. aug. 22. 10:27
 3/6 A kérdező kommentje:

Annyira lennék még kíváncsi, hogy ha egy olyan lányt látnak, aki megfelelő lenne, de alacsonyabb az elvártnál, azt leszólítják? Csak annyira, hogy ha esetleg nő még, akkor jelentkezzen?


Vagy ilyet nem annyira szoktak?

2020. aug. 22. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha alacsonyabb vagy mint az elvárás, azaz 172 alatt vagy akkor nem vagy megfelelő divatmodellnek, bármennyire is szeretnéd.A magassagod egy olyan tényező amin nem tudsz változtatni, ez genetika. Viszont divatmodelleknel alapvető elvárás, a rendes modellugynoksegek raadasul inkább a 175cm+ lányokra vadásznak. A vizio raadasul lehúzós, nem profi ügynökség, onnan nem nagyon lesz senkibol modell. Ahol pénzt kérnek barmiert is azt az ügynökséget kerüld el messzire. Ha 172 felett vagy akkor az alábbi profi modellugyonksegekhez küldd el a jelentkezesedet e-mailben:VM,Attractive,Visage,Crisp
2020. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Nem rosszból írom, de nem biztos hogy a legjobb öltel a VIZIO-hoz jelentkezni. Nem vitatom hogy nem gagyik a fotóik viszont szerintem az embereik elég hogy is mondjam...nyersek.


Egy scout vagyok egy másik ügynökségnél. Online térben keresgélek,egyszer véletlenül ráirtam egy lányra aki a modellük volt ez viszont semilyen nyilvános helyen nem volt feltüntetve róla. 2 percen belül kaptam egy üzenetet a managerétől aki minősitehetetlen stílusban, trágárul,mindenféle érvek nélkül ,személyeskedve elhordott engem s az ügynökséget is akiknek dolgozom lb mindennek.

Felvettem a kapcsolatot a Vizio főnökségével, de nem igazán érdekelte őket,nem vállaltak felelőséget a munkatársuk viselkedéséért.


Na mármost ha esetleg nem velem, hanem egy modellel vagy egy alacsonyabb beosztású emberrel beszél így (konkrétan olyan szintem minősithetetlenül h nem akartam elhinni hogy. egy ilyen viszonylag ismert ügynökség munkatársa) valamelyik emberük, akkor is leszarja a vezetőség?


Ha akarod keress privibe, megadom az instagram elérhetőségem és megmutatom a "beszélgetést".

2020. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nem akarsz 3-4 évet fölöslegesen kidobni az ablakon, akkor felejtsd el őket. Egyáltalán nem olyan profik, mint amilyennek előadják magukat. Évekig kapcsolatban álltam velük, ha bárkit érdekel, privátban szívesen leírom a tapasztalataimat.
2021. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!