Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha 164 cm vagyok akkor semmily...

Ha 164 cm vagyok akkor semmilyen modell nem lehetek?

Figyelt kérdés
Modell alkatom van, sokan mondják hogy karakteres az arcom, a magasságom viszont túl kevés... Még van 2 évem nőni, de nem hiszem hogy sokkal magasabb leszek
2020. szept. 5. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehetsz. Én is így vagyok vele, még ugyanolyan magasak is vagyunk.
2020. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehetetlen, de sokra ne számíts. Max szabadúszó modell tudsz lenni, ha valóban olyan a külsőd.
2020. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Kifutó modell kizárt, esetleg fotómodell de biztos szetszednek majd és sokat fognak csesztetni az igazi modell vilagban.

Viszont kamu modell lehetsz barmikor az instagrammon meg influenszer ahhoz meg csak tehetség se nagyon kell elég ha kicsit fotogen vagy és kiirod hogy “freelance modell”

2020. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Látom a külsőtökön kívül agyat nem kaptatok. A modellkedés egy szakma, és nem csak abból áll, hogy magas, vékony és szép, karakteres arccal rendelkezel. Ehhez kellene alázat, és tudás is, amely sem neked, sem pedig neked nincs meg kedves 1-es válaszoló. Tisztában vagytok vele hogy hányféle modell létezik? Nem csak a kifutón kell vonulni. Léteznek például katalógus modellek, reklám modellek, és igen, vannak olyan ügynökségek is, akik alkaaznak fotómodellnek alacsonyabb nőket, mert a boltokban nem csak 190 cm magas nőkre lehet ruhát kapni. Egy kis kutatás és tudás erről a szakmáról nem ártana, mert szánalmas ahogy ti viselkedtek és gondolkoztok.
2020. szept. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Na ide figyelj, nézd meg a KOMOLY modellügynökségek weblapjait. MINDENHOL előírás legalább 170-172 cm, mert ez kell. Hiába fröcsögnek a magadfajták. Én sem lehetek modell, érdekes módon mégse vergődök, hanem tudomásul veszem és főleg nem biztatok másokat arra, hogy kamu “ügynökségek” ajánlatait fizesse ki, mert hát nem számít a magasság.

190 cm meg rohadtul nem átlagos a modell szakmában, hanem kiugró. Ezzel (is) elárultad, hogy mennyire nem értesz hozzá. A “katalógusmodellek” is mind legalább 170-172 körüliek. Nézd meg pl az Orsay weblapját, ott le is van írva, mekkorák. Vagy te azt hiszed, hogy minden magasságra, méretre készült kollekciót külön bemutatnak? Ennyi erővel akkor 150 cm-es, 40 kg-os nőket is kereshetnének a 32-es mérethez.

Valóban létezik a “petite” modell kategória, mielőtt ezzel jönnél, csak éppen ők is 170 felettiek. Na ők lehetnek max az általad említett munkákban sikeresek.


Kérdező, neked meg sajnos nincs modellalkatod, bármennyire is csinos vagy. Mert ahhoz elengedhetetlen a magasság. Miért? Azért, mert a ruhák, főleg a nagyok, hosszúak egyszerűen egy magas nőn tudnak érvényesülni a legjobban anélkül, hogy összenyomnák az illetőt optikailag pl.

Neked a szépségversenyek, fitness modellkedés lehet járható út. Vagy tényleg csinálj egy Insta profilt, manapság már csak egy jó fényképező, ügyes ember kell, aki fotóz és szabadon kiposztolhatod a képeidet.

2020. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!