Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Melyik modellügynökséget...

Melyik modellügynökséget ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vagyok egy tökéletes alakú lány, nem vagyok kövér de nem is vagyok vékony. 176cm vagyok és viszonylag szép az arcom viszont további méreteket nem írok bocsi. Melyik modellügynökséget ajánlanátok?(fotómodellkedésre gondoltam)

2020. nov. 22. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos mindenek “formában” kell lennie, ahhoz hogy erdemes legyen ezzel foglalkozni.

Hobbibol max facebook csoportokban probalkozhatsz tfcd alapon, vagy legyel influenszer es akkor is fotoznak

2020. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én hasonlóan néztem ki régen (mostmár megvannak a méreteim) az érettségi után utazom. Menj a Vízió hoz. Ott ingyenes az edzés és a tesztfotók is és később sem vonják le a keresetemből
2020. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol ingyenes az edzes es a portfolio is, a vizio kevesbe rangos ugynokseg
2020. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit utólag levonnak a keresetemből azt nem nevezném ingyenesek. A Víziónál nem vonják le, utólag sem.
2020. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem vonják le az amator fotosokkal készített kevesbe jo minosegu fotozas arat. Olcso húsnak...


Pl az attractivenal is ha bizonyos fotósnak készül a portfoliod egy fotozas kerulhet egy nevesebb fotossal 60 ezerbe

2020. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszindulat. . .
2020. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...de legalább beismerted,hogy nem ingyenes,hanem ott levonják a modellek béréből ezeket a költségeket. Innentől én befejeztem,válaszoltam a kérdezőnek, önnel/veled semmi dolgom. Szép napot 🙂
2020. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!