Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hova kellene jelentkeznem...

Hova kellene jelentkeznem modellnek?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok 59 kg. Már sokan mondták az arcom miatt, hogy jelentkezzek modellnek valahová, már az utcán is megállítottak páran, sőt egy vadidegen mondta nekem, hogy mennem kéne a szemeim miatt, de nem tudom hol kezdjem el.

Az a baj, hogy tudom a magasságom miatt nem sok esélyem van, de hátha itt tud valaki tanácsot adni.



2020. dec. 21. 18:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
72%
Sehova. Csak izélni akartak. Komolyan mondom ennyi buta libát...
2020. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az ismerőseim is mondták akik nem akartak izélni. Ha nem tudsz segíteni ne válaszolj :)
2020. dec. 21. 18:28
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha fáj az élet inkább olyanokon töltsd ki a haragodat akiket ismersz, nem pedig egy vadidegen lányon. Sok veled hasonlóval találkoztam már, remélem az életed egy jobb fordulatot vesz és lesz jobb dolgod is mint másokat "buta libának" nevezni.
2020. dec. 21. 18:33
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?
2020. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Először tettem fel és hihetetlen, hogy mennyire le tudnak az emberek húzni ezen az oldalon.
2020. dec. 21. 20:43
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

172 cm alatt tök mindegy hogy nézel ki, nem lehetsz modell.

Egyébként én is 163 cm magas vagyok, és nekem van modell alakom 43 kilóval. Biztos hogy alkatilag sem felelnél meg.

2020. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Esélyed sincs 163 cm-el. És a magasságodhoz is túl nehéz vagy.
2020. dec. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
84%
Az ismerőseid persze hogy bókolnak neked...
2020. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Sehova. Az ismerőseid nyilvánvalóan nem értenek hozzá. Minden kicsit is csinos lány megkapja a laikusoktól, hogy tiszta modell külseje van. De alacsony vagy, és a súlyod is sok hozzá egy modellhez képest, ők 180 cm-vel szoktak ennyik (sem) lenni. (Ezzel nem azt mondom, hogy kövér vagy, valószínűleg full átlag alakod van.)
2020. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem sok, hanem semmi esélyed ekkora magassággal sajnos. Ezt jobb, ha tudomásul veszed és nem is hagyod semmilyen “ügynökségnek”, hogy hitegessen, mert azok mind lehúzások. Ilyen alacsony (a hétköznapokban ez átlagos, de a modellvilág más) lánynak nem tudnának munkát adni, ezért a profik nem vesznek fel eleve.

Ja és tényleg kövér is vagy modellnek. Az ő alkatuk fiús, vállfás, keskeny csípő, kis mell, magas termet, hosszú, nagyon vékony lábak, extra kicsi ruhaméretek.

2020. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!