Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Jó ez az ing ma estére?

Jó ez az ing ma estére?

Figyelt kérdés

Ma össze jövünk páran szilveszterezni, nagyon nem is öltözünk ki, de én ezt a ritkábban hordott inget gondoltam felvenni. Inkább ilyen alkalmibb fényesebb hatású selyem vagy szatén. Tudom, nem egy hétköznapi de ez az év sem volt az, ezért gondoltam akkor legyen ez.

[link]



2020. dec. 31. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Hát, ha neked tetszik akkor miért ne!:D

Én csak azért mondanék nemet, mert nem szeretem az ilyen anyagokat. De azért ne feledkezz meg a gyűrődésekről. Boldog Új Évet! :)

2020. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy jó. Takar? Igen. Melegít? Igen. Más funkciója nincs egy ruhadarabnak. Akinek nem "tetszik" hogy ilyet hordasz, az meg is érdemli, hogy egy ilyen hülyeség miatt rosszul érezze magát.
2020. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Jó.
2020. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem teljesen jó!

Nagyon jól áll:D

2020. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tetszik? Kényelmes? Ha igen, akkor teljesen jó, csak ez a két szempont számít :)
2020. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hű, azta, pasi selyem ingben:) nem gyakori az biztos de jól áll, nyugodtan hord sűrűbben ha szereted!
2021. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!