Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnék modell ezzel az arccal?

Evvc.lkh kérdése:

Lehetnék modell ezzel az arccal?

Figyelt kérdés

Kerek arcom van, nagyobb az orrom, nagy a homlokom, és vékony a szám. Nem vagyok csúnya (privátban küldök képet, aki akar) inkább különleges arcom van, ez lehet hátránya a modellkedésnek? Szép vagyok egyáltalán?

Valaki beszólt a minap (pedig azt szokták mondani, hogy kedves arcom van) de ez kicsit megbántott, és elkezdtem kételkedni magamban..

Előre is köszi.



2021. jan. 13. 09:29
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim válasza:
48%
Küldj képet megmondom :)
2021. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
30%
Küéldj képet és őszinte leszek :)
2021. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
19%
Küldj képet, és megmondom
2021. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim válasza:
28%
Nekem is küldhetsz :)
2021. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ne küldj képet, már úgy megmondom, hogy modell bármilyen arccal lehetsz, de az átlagtól eltérő arccal különlegesebb munkákat is ki lehet fogni. Lásd Benetton. Egyszer együtt ültem egy kreol lánnyal egy modellügynökségnél, akinek hót ragyás arca volt, mégis már címlapmegjelenést lobogtatott, amin totál ki volt retusálva az arca, de a tulaj ettől függetlenül rögtön őt pécézte ki mindenki közül és kínált neki egy vagon munkát rögtön. Azért remélem, hogy nem küldtél képet senkinek, mert a modellkedéshez nem árt valamennyire okosnak lenni és átlátni az ilyeneken, különben könnyen eladnak rossz irányba.
2021. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 Betta__ válasza:
9%
Nekem is küldhetsz.
2021. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
30%
Küldhetsz nekem is.
2021. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
19%
Küldd.
2021. jan. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Szerintem ne küldj itt senkinek, ha jót akarsz magadnak és nem egy dickpiket akarsz kapni viszonzásul, meg elmebeteg üzeneteket! Ha komolyan érdekel a téma, keress fel egy szakembert, vagy ügynökséget, amelynek valóban van hiteles referenciája!

2021. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki írt, egyébként mindenki kedvesen, normálisan válaszolt. Senkitől nem kaptam dickpiket, se negatív megjegyzéseket, úgyhogy köszönöm mindenkinek.

Akik pedig írták, hogy majd biztosan ilyeneket kapok, azoknak csak azt tudom mondani, hogy nekem nincsenek előítéleteim, és hiszem, hogy minden ember tud normális lenni.

Köszi mindenkinek :)

2021. jan. 14. 10:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!