Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Felvennének ilyen kinézettel...

Felvennének ilyen kinézettel egy elismertebb modell Ügynökséghez? Melyikeket ajánljátok?

Figyelt kérdés
175 cm magas vagyok es sportos, karcsú az alakatom. Göndör rövid hajam van es vannak pattanasaim, de nem kenek rajuk semmit mert nem olyan feltunoek. Állitolag kedves arcom van de szerintem semmi kulonleges nincs benne ami esetleg megfogná az embereket. Lehet lenne eselyem, de melyiket tartjátok a legszínvonalasabb modell ügynökségnek ahova talan be is hívnak?

2021. jan. 17. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem elég, hogy pattanásaid vannak. Egyéb tulajdonságok is szükségesek.

Pl. műveltség, intelligencia, mozgáskultúra, fejlett ízlés, öltözködés kultúra, jó kommunikációs képesség. Amit leírtál, 12 belőled egy tucat.

Nem gondoltál arra, hogy tanulj és munkával keresd a kenyeredet, a sikert?

2021. jan. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűtlen.
2021. jan. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
#1: ezekre a tulajdonsagokra valoban szukseg van es meg sok masra is, de feltekenynek nem kell lenni, ha esetleg neki osszejonne 😘
2021. jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Szivem. Kimész az utcára és kb minden 2 lány olyan mint te. Nem lehet mindenkiből modell. Kell valami extra. De te tucatlány vagy.
2021. jan. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Rakj ki egy képet,úgy megmondjuk.
2021. jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt közember gyakorisként nem fogjuk tudni megmondani, hogy most éppen mire harapnak az ügynökségek. Írj párnak, hátha behívnak meghallgatásra.
2021. jan. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
hat ezt kep nelkul nem lehet megmondani, magassagod alapjan oke. de miert mem irsz az ugynoksegnek?
2021. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Ezek alapján felvennének, szerintem nyugodtan próbáld meg!

Arra figyelj, hogy ha pénzt kérnek, akkor hagyd ott őket, mert te fogod nekik termelni a pénzt munkával, és abból ők fognak adni. Szóval minden más lehúzás.


Egyes, egy modell attól még tanulhat, hogy ezt csinálja, ez arra jó, hogy mellette gyűjtsön pénzt és tapasztalatot. Kemény munka, de meg lehet oldani.

Négyes, ha minden lány olyan, mint ő, akkor is simán felvehetik, sok ügynökség van, sok lány kell nekik, minden lány nem próbálja meg, és egyébként nem is minden lány ilyen.

2021. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 koszonom az értelmes válaszod es a többieknek is akik valaszoltak. Persze csak olyan helyeket nezek ahol nem kérnek penzt es tudom milyen veszélyekkel jar es ezert is igyekszem keresni egy becsületes helyet.

Természetesen nem ismertek ezert megértem az eloiteletesseget miszerint tucatlany vagyok, de bizton állithatom hogy szerencsére nem kell másokat kovetnem hogy megtaláljam magam es a sajat erdeklodesi koromet :3. A kommunikácioban es intelligenciaban nincs hiányom kedves #1. Az hogy ki akarom próbálni a szakmát az nem egyenlő azzal hogy keves értelem szorult belem es kevésbé vagyok művelt. Ebbol csak az jott le hogy borzasztóan felszínes vagy, de vegulis van ra okod hiszen meg mindig nem vagyunk közeli rokonok.

2021. jan. 17. 17:20
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha lesz fake agent videód, akkor linkeld már be ide légyszi.
2021. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!