Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Fehernemus fotózast mennyiert...

Fehernemus fotózast mennyiert vállaljak?

Figyelt kérdés

Szerintetek "kezdő modellként"

mennyit kérhetek el egy fehernemus sorozatert?

Több fotós ajanlotta mar fizetett fehernemus fotózast es úgy dontottem elvallalom, jovedelem ki egeszuteskent is jól jonne, korabban csak vissza fogottabb portrék (ruhas kepek) keszultek rólam.

Ilyen fotókra gondolok:


[link]


2021. jan. 27. 13:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
59%
Na még egy nő aki a pinájával akar meggazdagodni...
2021. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
50%
Nem javaslom. De kezdetnek kérhetsz 2000 Ft/kép.
2021. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
Kamu! Egy csóka van a kérdés mögött!
2021. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
57%
Amit linkeltél, az egy szuper alakú profi modell. Te max egy fotósorozatért kapsz majd 5ezer forintot. Nem képenként 2ezret, az abszurd xD
2021. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
kezdoknek nem nagyon szoktak fizetni, tfcd alapon megy, vagyis nem penzt kapsz, hanem cserebe lesz egy par igenyes (remelhetoleg..) keped, amit felhasznalhatsz. amugyis tulkinalat van ‘modellbol’, hacsak nem vagy extran szep vagy kulonleges (pl. eredeti voros haj, szeplos arc), akkor kezdokent ne szamits nagy gazsira.
2021. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

Nem az számít mi mit mondunk, hanem hogy a fotós mennyit hajlandó fizetni érte. Meg hogy te mennyiért akarod felvállalni hogy utána a képeket BÁRKI látni fogja. A "csak külföldre dolgozunk" egy üres duma, úgyis visszajut előbb-utóbb az ismerőseidhez, családodhoz is, szóval a te döntésed mennyiért akarod mutogatni magad, neked megéri-e a könnyű pénz. Ami a netre egyszer felkerült az ott is marad!


Az árak egyébként teljesen változóak, 10 ezertől a határ a csillagos ég. Egy csinos modell esetében (elég sok van), a fehérneműs reklámfotók 50-150 között mozognak, de ők nem az utcáról beesett önjelölt modellecskék hanem tényleg szakmabeliek. Ja és nem minden napra kapnak felkérést, kinek mennyire jól megy, van aki heti 3-4 fotózásra jár, más meg kéthavonta jó ha egy megbízást kap. A jó megbízásért... na hát azt kell tenned a megfelelő emberrel, hiába na ez egy ilyen szakma :)

2021. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 kisördög1 ***** válasza:
97%
Amúgy valószínűleg nem cak fotózni akarnak, ez jó trükk a naív kislányok be-, és elcsábítására.
2021. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

4es és honnan tudod hogy én hogy nézek ki?Fogalmad sincs ki vagyok :D

Talán még a fotón szereplő hölgynél is szebb és jobb az alakom. Az arcom meg főleg.

Szerintem nem véletlen keresnek folyamatosan a fotósak, akiknek nyílván utánuk nézek hogy ki félék, mi félék.

Nem vagyok egy buta, naíva picsa csak úgy közlöm.

Csak tisztában vagyok az adottságaimmal és ki is fogom használni őket.

És nem, nem a pinámból akarok megélni ahogy a primitív 1es fogalmazott.Nem is vállalnék ilyan fotót amin a pinám látszana, azért bizonyos határok vannak amiket nem szeretnék át lépni :)

5ös, olvasd át újra de most úgy hogy értelmezed is. Nem Tfd alapon történne a fotózás hanem fizetett Glamour kategória (fehernenű, bikini)

Amúgy nyáron a vízparton mit láttok miben flangálnak a csajok?

Bikiben. Nem? De ha egy fotón szerepelek bikiniben, akkor már ribi vagyok?

Soha 1 kompromittáló fotót sem osztottam meg magamról és akarmilyen meglepő de úgy gondolom hogy még ez sem az amit linkeltem. Vannak ennél közönségesebb fotók is Instán pl. amikkel nap mint nap találkozom.Szóval ez meg sem közelíti azokat!

2021. jan. 27. 14:58
 9/33 anonim ***** válasza:
71%
fhu neked aztan undorito, primitiv, ontelt stilusod van.
2021. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt magyarázkodsz, akkor mi minek kellünk? Hogy lepontozhass és kiéld a fruszrációid? Mert ha tudod hogy jó fizut kapsz érte, akkor mi a fenéért tetted ki a kérdést? Ha csak a végén közlöd, hogy hova lesz, hol lesz a fotózás, mit akarsz, hogy majd árakat mondunk a fotósod helyett? Nem te döntöd el mennyit kérsz, hanem majd ő ad annyit, amennyit akar. "Nem vagyok naiv". Eddig az ellenkezője jött le, de ne firtassuk, jobban tudod. Csak akkor ne rakj ki felesleges kérdéseket. Vagy mutass magadról egy ruhás fotót, hogy megítéljük mi is, mert lehet valakinek szép vagy, de lehet csak átlagos. Küllem, fotóügynökség neve, címe nélkül mi nem fogjuk tudni hogy neked ott mennyit kéne kapni.
2021. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!