Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hol szoktak a model scouterek...

Hol szoktak a model scouterek új arcokat keresni? Mármint így élőben, hogy odamennek és leszólítanak.

Figyelt kérdés
Valamelyik nap engem és az egyik barátnőmet leszólított egy “model scout”, viszont nem tudom hogy rendes modellügynökségek scoutjai is szoktak-e így felfedezni új arcokat, vagy inkább csak online.

2021. febr. 2. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyenek sosem renden ügynökségektől vannak.
2021. febr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont, hogy az ilyenek a normális ügynökségek. Nyilván adott weboldalt, nézd meg.
2021. febr. 3. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Van köztük ilyen is, olyan is. Engem is szólítottak már le, 165 centi vagyok, amit a vak is lát. Egyértelműen kamusok voltak. Biztos adtak elérhetőséget, keress rájuk. Ha ilyen hangzatos nevű csillag meg diamond meg hasonló cucc ami x összegért tanfolyamot hirdet, akkor csalók.
2021. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!