Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Bella Hadid vagy Palvin Barbi...

Bella Hadid vagy Palvin Barbi a szebb?

Figyelt kérdés
2021. febr. 5. 22:54
A kérdező szavazást indított:
Bella
Barbi
85 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%
Bella egy szétműtött lófejű ribi.
2021. febr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen durván nem fogalmaznék, mint az első válaszoló (nem is ismerem nagyon Bella magánéletét, így nem lenne jogos tőlem), de szerintem sem kifejezetten szép.

Gigivel feltéve elgondolkodtatóbb lenne a kérdés számomra.

2021. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
szerintem szep bella hadid, de semmi nem termeszetes rajta kb. meg lehetnezni a regi kepeit, hogy nezett ki, eg esfold. ezzel szemben palvin barbi termeszetes szepseg.
2021. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
28%
Hagyjátok már ezt "tErMÉsZeTEs sZéPsÉg" dumát, Bella egy gyönyörű nő, nem véletlenül a világ egyik, ha nem a legjobban kereső szupermodellje, abszolút uralja az egész modellvilágot. Nem is tudom, hogy gondolhatjátok hogy a palvin labdába rúghat Bella mellett. Alsó hangon 66-68 kg a palvin és kicsit sem mondható igényesnek az össze-vissza álló fogaival.
2021. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%

hat nem tudom, ugyanarrol az emberrol beszelunk-e, de ha neked ez ‘osszevissza allo’ meg igenytelen, akkor baj van a fejedben.


[link]


amugy 66-68 kilo biztos, hogy nincs, bar teny, hogy nem az a tipikus modellalkat, de ettol meg nezhet ki jol.

szerintem szep bella hadid, de aki azt hiszi, hogy igy szuletett, az nagyon ostoba. nezd meg a regi kepeit, nem mondom, h csunya volt, de mintha egy uj arca lenne kb, ha nem nyulnak hozza a plasztikai sebeszek, most senkit nem erdekelne es a hozzad hasonlo 16 eves seggnyalo kis tinilanyok sem nyaladzananak ra. illetve szinten sehol nem lenne az ‘oriasi modellkarrierje’ ha nincs penzes csaladja, aki benyomja mindenhova.


en elfogadom, ha nem tetszik palvin barbi, de teny, hogy o genetikailag nez ki igy, bella meg nem.

2021. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván ez szubjektív, de nálam egyértelműen Palvin Barbi a szebb.
2021. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
40%
Mindkettőben ugyanúgy ott van az a modelles vonás, ami miatt foglalkoztatják őket. De Palvin nagyon gáz kívülről és belülről is, combos és alacsony, belülről meg túl üres ahhoz, hogy később ne szívja nagyon meg, ahogy rengeteg ilyen üres modell szívta mára meg. A szakma és az emberek az olyan modellt szeretik akinek van hobbija, na ez a Palvinnak semmi nincs, Bella legalább lovagol.
2021. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
44%

[link]


ha igy marad, tuti nem lesz belole modell. aranyos lany volt, de nem egy nagy szepseg. amugy az teny, az alakja 1000x jobb, mint palvine, ezt el kell ismerni.

2021. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
78%
1000x jobb? A palvin sokkal vonzobb alakkal rendelkezik lol
2021. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
28%
Ne hülyéskej, Palvin a nagy combjával, o-lábaival, alacsony termetével, rövid csípő-borda távolsággal?
2021. febr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!