Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Érdemes belekezdeni a modellke...

Érdemes belekezdeni a modellkedésbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kinek ajánlanátok a modellkedést? Mivel járna ez az egész? Tapasztalatokat, tanácsokat várok. Iskola mellett mennyire van rá lehetőség? Debreceni vagyok, ha behívnának, budapesti ügynökségnél lennék. Nem erre tenném fel az életem, hobbi szerű lenne. A magasságom megvan hozzá, 180-181 cm vagyok,lány.


Mennyire lenne érdemes belekezdeni?



2021. márc. 11. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
87%
Hobbi szinten semmiképp nem ajánlom. Nem olyan könnyű, mint amilyennek kívülről látszik. Utazások, alkalmazkodások tömkelege. Akkor éri meg, ha erre alapoznád az életed, és szakemberek szerint is van közöd a szakmához. A tanulás kérdés attól függ, hogy mennyire vagy szorgalmas. Ha bejön a munka, akkor nyilván magántanulóként kell folytatnod a tanulmányokat, ott csak magadra számíthatsz. Illetve egy-egy egésznapos fotózás után nem olyan könnyű leülni és tanulni. Emellett pedig edzeni mindennap szükséges, hisz minden héten vannak mérések, ha eltérsz a méreteidtől, az ügynökség vagy haza küld, vagy diétára fog. Fel kell venned olyan ruhákat is amik nem tetszenek, nem kényelmesek. Na és persze kb mindenhez jó arcot kell vágnod, nincs olyan, hogy rossz napod van.
2021. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!