Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vajon, lehetek modell? Vagy.....

Vajon, lehetek modell? Vagy..esélytelen? (Ha igen,akkor miért?)

Figyelt kérdés

162 cm vagyok. 45 kg. Nem sminkelek. Vegán vagyok. Nem cigizek vagy iszok. Nincs tetkóm.

Igaz..hajam piros..de az kiszivatható. Nagy zöld szemeim vannak, és imádok sportolni. Ha lenne többletem (modellkedés szempontjából), szívesen leadom.

17.L.



2021. ápr. 10. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Alacsony vagy, így elég esélytelen. Ha elég szép vagy, akkor persze insta modell vagy ilyesmi lehetsz, de kb ennyi.
2021. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha tényleg érdekelne a modellkedés, 2 perc alatt utánanézhettél volna, hogy milyen követelményeknek kell megfelelni. Nem lehetsz, csak ha nősz mostanában 10 centit. Sajnálom.
2021. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Lányoknál 172 cm a minimum magasság kb. És még az is viszonylag kevés.
2021. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ohhh köszönöm szépen.

És..ha csak fotómodell?

Az úgyis csak fotózva van.

Mégis ki tudná megállapítani hogy hany cm?

2021. ápr. 10. 16:25
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

a 172 kifutómodelleknél az alap, fotómodell simán lehet

szerintem nézz utána és válassz egy céget, nekik pedig küld el a portfóliódat, majd ők elmondják mik a pontos követelményeik

2021. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Csont sovány lehetsz 🥺
2021. ápr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%

5, azért írtam mert én ügynökségnél vagyok, ha valaki modell akar lenni abba beletartozik a kifutó is, csak képekre nem nagyon szerződtetnek szerintem embert

És sok országban a kifutóhoz minimum 175 cm kell

2021. ápr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%

NINCS csak fotómodellkedés. Ki kéne moderálni azokat a kommenteket, akik ezt még mindig terjesztik, mert sajnos így lehet lehúzni csomó naiv lányt, akik elhiszik, hogy ez egy létező út.

Ahogy a 7-es írta, a profi ügynökségek olyanokat alkalmaznak, akik a kifutóra is megfelelnek. Sajnos a klasszikus modellkedés tehát nem a te utad, kérdező. Esetleg jelentkezz szépségversenyekre (bár jól tudod, a hajadat vissza kell akkor festetned eredetire). Vagy ha érdekel, a fitness modellkedésben nem számít a magasság, még nálad alacsonyabbak is vannak, akik sikeresek.

2021. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

"Ha lenne többletem (modellkedés szempontjából), szívesen leadom"

Ha 45 kilósan úgy gondolod, hogy leadandó többleted van, akkor neked testképzavarod van.

2021. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!