Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A 90-es évek híres szupermodel...

A 90-es évek híres szupermodelljei közül szerinted ki volt a legszebb, legszimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Szerintem Christy Turlington.


Egyszer olvastam, hogy az évszázad arcának nevezték.

Szerintem is nagyon finom vonású, különleges, ariszokratikus arca, megjelenése, kisugárzása van.


Claudia Schiffer is elképesztően gyönyörű, szőke, bájos, angyalarcú, finom modorú, szimpatikus szépség volt.


Naomi Cambell egzotikus szépség.


De pl. Cindy Crawford nekem sose volt szimpatikus.



2021. ápr. 22. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem Claudia Schiffer. :)
2021. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Paulina Porizkova


Nézd meg: [link]

2021. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Jaj, nagyon nehez valasztani. Helena Christensen peldaul gyonyoru, egzotikus szepseg volt. De most eszembe jutott a kerdesedrol George Michael Too Funky cimu szama es a kovetkezo percben azon kaptam magam, hogy a videot nezem.

Ajanlom mindenkinek, aki egy kis nosztalgiazasra vagyik az era nehany legnagyobb modelljevel megfuszerezve, na meg persze azoknak is, akik esetleg nem ismernek ezt a remek alkotast. : )


https://www.youtube.com/watch?v=JQ2DVwSVIIo&ab_channel=georg..

2021. ápr. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Arcra nekem Claudia Schiffer jött be. Most Helena Christensen. Annyira jó feneke van, bárcsak nekem is olyan lenne most, nemhogy 50 évesen.
2021. ápr. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Paulina Porizkova volt szerintem is a legszebb.
2021. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem ismertem Paulinát, megnéztem a fiatalkori képeit, valóban nagyon szép volt ő is. :)
2021. ápr. 23. 15:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Eva Herzigova
2021. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Cindy Crawford szimpi volt, de hülye indokból. Csak mert barna haja volt és barna szeme, mint nekem. Hiába mondják, hogy a barna szem a leggyakoribb, Hollywoodban is ritkább találni barna szemű fehér színésznőket, tele van kék szeműekkel.
2021. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hmm, érdekes ez, én kék szemű vagyok, vörösesbarna hajú, fehér bőrű, de mindig is a barna vagy inkább a fekete szem tetszett, a hajszín mindegy számomra, szerintem mindegyik szín szép, ha a haj ápolt és csillog.
2021. ápr. 24. 00:02
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

:(


[link]

2021. jún. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!