Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha olyan modell akarok lenni,...

Ha olyan modell akarok lenni, akit rajzolnak, hol keressek?

Figyelt kérdés

Szóval. Láttam jól fizetik az illetőt, akit rajzoltunk az egyetemben, esküszöm minden jóindulattal nagyon érdekelni kezdett, hogyan jutnak ilyen munkához.


Köszönöm szépen a tippeket.



2021. jún. 16. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Modellügynökségeket keress meg! Ők foglalkoznak azzal, hogy kiközvetítsenek lyen munkákra.

Vagy lehetsz szabadúszó és KATA-s vállalkozókén csinálhatsz ilyen munkákat.

2021. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom miről beszélsz mert egyáltlán nem fizetik őket jól.

Tudom mert kb 5 évet jártam rajz suliban meg most én is egy művészeti egyetemen vagyok.

Elég sok modellel beszélgettem ez idő alatt. Nem élnek túl jól,a modellkedés sokszor csak kereset kiegészítésként válalják mert jól jön nekik az a kis plusz pénz amit ezért kapnak.

De nem olyan bulis dolog szerintem. 3/4 órán át mozdulatlanúl állni baromi fárasztó is.

Nem ügynökség közvetiti őket hanem a legtöbben szabad úszók.

Szerintem valami rajzsulinál próbálkoz be mert ezekre a helyekre mindig keresnek modellt. Persze csak ha nem vagy valami creep mert az ilyen modellekből már így is dunát lehetne rekedzteni Gabócával az élen.

2021. jún. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pinoccio gazdáját keresd 😉
2021. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!