Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hotvip model mi a véleményetek?

Hotvip model mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szeretném leszögezni hogy dolgozok elég sokat, de amit keresek nem egyenlő a kiadásaimmal, nem.is tudom hogy csinálok hogy még élek, vannal hiteleim. Találtam az interneten ezt a lehetőséget szerintetek ha állarcba csinálom, mennyire gáz hogy ilyen pénzkereséshez kellene folyamodnom, addig szeretném.csinálni amíg a hitelemet ki nem tudom fizetni.



2021. júl. 6. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem az oldalt de volt hasonlóban részem
2021. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem abszolút nem probléma, de előre szólok hogy álarcban nem fognak annyian rádkattintani, mint a többiekre. Hacsak nem adsz neki valami koncepciót, pl. hófehérke jelmezben hófehérke maszkkal, vagy ami még jobb, ha valami modernebb, aktuálisabb jellegű pl. Harley Quinn:

https://www.youtube.com/watch?v=fUoUgmKk0a0


Egyébként már feltették ezt a kérdést, szerintem érdemes átnézni a válaszokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__modellkedes..

2021. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a Hotvip Models egy ügynökség.

Ha már ilyen munkán gondolkodsz, csináld teljesen önállóan és regisztrálj közvetlen a webcam oldalakon. Nem kell hozzá ügynökség, hogy dolgozhass.

Az ügynökségek csak kihasználják a tájékozatlanságot. Ha rajtuk keresztül regisztrálsz, a jutalékodon élősködnek, elvárásokat támasztanak, hogy mikor, mennyit hogyan dolgozz, cserébe pedig nem kapsz gyakorlatilag semmit.

A pozitív hozzászólásokat erről a cégről többnyire belső emberek írják.


Az igaz, hogy ha arc nélkül dolgozol, akkor kb a harmadát fogod keresni annak, amire egyébként képes lennél.

2021. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!