Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha jelentkeztem modellügynöksé...

Ha jelentkeztem modellügynökségre, de visszautasítottak ilyen indokkal, akkor probáljak más ügynökséget?

Figyelt kérdés
Sajnos a magasság nem megfelelő, ezzel az indokkal kaptam visszajelzést 1-2 helyről.
2021. aug. 11. 15:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
27%
Ezt a lerázódumát :))) Mégis mi lett volna a kritérium, és sok vagy vagy kevés, vagy a melltartót nem töltöd ki, vagy a típus nem keresett a piacon?
2021. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Valódi modellügynökség 172-173 (ha baromi különleges és hibátlan alkatú vagy), de inkább 175 cm nem foglalkozik veled. Sajnálom.

Aki 165-el hirdet, az egyszerűen kamu, ilyen magasságú lányoknak esélye sincs a szakmában. Ettől még lehetsz nyilván gyönyörű, szépségversenyeken pl simán indulhatsz is.

Fotómodellkedés pedig önmagában nem létezik, azt is olyanok csinálják, akiknek az alkata a kifutóra is megfelel.

Ja és SOHA ne fizess kezdő portfólióért! Igazi cég NEM kér ezért pénzt, mivel csak olyanokról készítenek, akikben valóban van potenciál és ezért tudják, hogy jó eséllyel megtérül a későbbi munkáiból.

2021. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!