Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 13 évesen lehet valaki modell?

13 évesen lehet valaki modell?

Figyelt kérdés
Kishugom szeretne modell lenni. Ő most 13. 177cm magas, 70kg, 79cm derék, 104cm csípő. Ilyen méretekkel lehetne modell?

2021. okt. 8. 01:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként már többen is mondták, hogy lehetne modell, mert nagyon jól néz ki, de ahogyan utána néztem a méretek sehol se stimmelnek (és a genetikája miatt, ha még jobban lefogyna, már kilátszódnának a csontjai ezért ez nem jöhet szóba)
2021. okt. 8. 02:22
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Kifutós nem. Bár...ha a Palvin Barbi bejutott, akkor nem lehet magas a léc manapság.
2021. okt. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A méretei alapján felnőttes,de a kora alapján gyerek,így nem tudom.

A családunkban van egy 13 éves kislány,aki már 12 évesen modellkedett,igaz nem kifutón,hanem fotózták reklámokhoz,viszont ő gyermekmodell,gyermeknek megfelelő méretekkel,viszont nagyon szép. Őt a modellügynökség kereste fel,kettő is. Egy bizonyos gyermekeknek való eseményt népszerűsítő reklámkampányban vett részt.

2021. okt. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kifutó modell biztosan nem lesz. Nem bántasból de nagyon vaskos hozzá.

A standard méretnél legalább 20 centikkel mindenüt nagyobb.

Persze ettől még lehet nagyon szép és csinos de a modell szakmában ha nem plus sizeról beszélünk a vékony genetikailag csontosabb modellek mennek még mindig. Olyan meg hogy valaki csak fotó modell nem nagyon van. Max 1-2 kisebb felkérésre igen de ha valaki nagyon komoly kariert akar ebben csinálni nem gyerek modell kategoriában akkor elöbb utóbb a kifutóra is ki kell mennie. Ahhoz meg mint irtam a méretei alapján vaskos.

2021. okt. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
70%
A kora alapján gyerekmodell lehetne, a méretei alapján semmilyen.
2021. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
El lehet kezdeni ilyen fiatalon, viszont a centijei nem megfeleloek, mikor en modellkedtem, az 58 cm-es derekam jo volt de 90-es csipobol kellett bizony leadni. Emelett a mellmeret is szamit.
2021. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

"Bár...ha a Palvin Barbi bejutott, akkor nem lehet magas a léc manapság."


Ezen azért jót nevettem. Megnézném azt az embert,aki ilyet ír,vajon ő hogy néz ki,vannak e hibái,vagy esetleg tökéletes? Kell egy kis arc ahhoz,hogy P.B.leszólja.

2021. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Sajnálom, hogy a kérdésem felzaklatott. Ha nem hiszed el, hogy van egy húgom, akkor az már a te bajod. Mivel a hugom kinézetre nőies, így nem voltam biztos abban, hogy lehetne-e modell. Több helyen is utána néztem a feltételeknek, de volt ahol nem írták ezért gondoltam még van remény. Már beszéltem vele és azt mondta, hogy akkor majd ha nagyobb lesz, plus-size modell szeretne lenni. Köszönöm az eddigi (többnyire) értelmes válaszokat!
2021. okt. 9. 02:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz, ha 13 évesen már 19 meg 14 centikkel meghaladod a FELSŐ mérethatárokat, akkor ez felnőttként még több lesz. Nem vagy genetikailag ilyen alkat egyszerűen, erre születni kell. A te magasságodban levő modellek mellesleg nem 70, hanem 55, max 60 kg körül vannak, de az már kb a max. De ezért nem kell halálra éheztetniük magukat, mert genetikájukból adódóan nem vagy nagyon nehezen híznak (és ettől függetlenül még bizony megesik, hogy a 90 cm-es csípőből, 60 cm-es derékból is elvárnak némi lefogyást).
2021. okt. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennél fiatalabb modellek is vannak


Minden méretben van szükség modellekre.


Ráadásul ma már egyre divatosabbak az izmos erősebb testalkatú modellek


https://www.youtube.com/watch?v=VcInFll856w

2021. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!