Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Heaven model agencyről van e...

Heaven model agencyről van e valamilyen véleményetek? Holnap megyek a második körös interjúra de egyébb véleményeket nem találtam az interneten hiába kerestem.

Figyelt kérdés

2022. júl. 6. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ajjaj, az egyébet egy b-vel írják.
2022. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia végül mi lett? Elmentél? Azóta ott dolgozol?
2022. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
64%
kis lányokat futtatnak és használnak ki lényegében
2023. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Olyan mint bármely másik webcam stúdió, csak ott nem erőltetnek rád semmit, dolgozott ott barátnőm is, rövid idő alatt sok pénzt lehet vele keresni, ha nem vagy szégyenlős. Értsd úgy, hogy szívesen táncolgatsz melltartóban meg bugyiban. Dolgoznak olyan modellek is akik teljesen levetkőznek, és több dolgot csinálnak, de nem elvárás. Ha el szeretnéd kezdeni ezt a pályát, akkor mindenképpen őket válaszd, mert ők tényleg biztonságban tartanak.. úgy tudom csak külföldön jelennek meg az adások
nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!