Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Prestige Modellmanagement...

Prestige Modellmanagement követelhet tőlem pénzt ha nem írtam alá semmit?

Figyelt kérdés

Sajnos beléjük futottam és későn olvastam róluk a negatív véleményeket. Jelentkeztem hozzájuk, regisztráltam. Erre jött az e-mail egy linkkel hogy fogadjam el a szerződést és fizessek be 140 Eurot. Meg se nyitottam, pont emiatt lett gyanús. 1 hét múlva jött egy másik ilyen, itt már csak 70 eurot kellene 140 helyett.


A linket tehát nem nyitottam meg. Szerződést nem kötöttem online, telefonon szóban, írásban se. Ilyenkor követelhetnek tőlem bármit is?


Aki hasonlóan járt velük volt valami következmény?



2023. máj. 20. 10:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
a leírtak alapján semmit nem követelhetnek. egy szimpla gagyi àtverèsnek tűnik az egèsz.
2023. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, tuti az, mindenhol ezt írják róluk. Csak nem találtam konkrétumot hogy mi történt akkor ha valaki nem fizette be a díjat. Amugy semmi telefonszám vagy hivatalos kontakt nincs is hozzájuk.
2023. máj. 20. 12:27
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"hogy mi történt akkor ha valaki nem fizette be a díjat"


Valószínűleg egymás között dühöngtek, hogy van még egy csaj, akit nem sikerült átverniük - de ezt nyilván nem írják ki a honlapjukra.

2023. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
semmi. milyen alapon követelnènek bàrmit? mert regisztràltál? ilyen a vilàgon nincs. próbàlkoznak hàtha lesz balek aki küld nekik pènzt.
2023. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nem találtam konkrétumot hogy mi történt akkor ha valaki nem fizette be a díjat. "


Van velük szerződésed? Nincs. Akkor szrj rájuk. Esetleg írd meg nekik, hogy feljelented őket.

2023. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

ne torodj vele. ezek ebbol elnek hogy terrorizalnak egy darabig es van aki megijed es fizet. enis futottam mar bele ilyenbe. csak en raadasul utcan ala is irtam valamit.

jött par e-mail 1500 eurot fizessek aztan 3000 eurot aztan 700 -at ossze vissza követeloztek egy fel ev utan abba hagytak

2023. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem is fogok semmit kiperkálni nekik...
2023. máj. 30. 22:09
 8/20 anonim válasza:
Szia! Mi lett a vége? Ugyanebben vagyok. Nem küldtem nekik szerződést nem is beszéltem senkivel, tehát se írásos se szóbeli szerződés nincs. Az e-mailre válaszoltam annyit hogy nem kérem. Erre ma írták hogy olvassam el az első e-mailben küldött felhasználási feltételeket. Meg hogy hamarosan egy kontakt személy elérhetőségét is elküldik és beszéljek vele. Hát be vagyok kaksizva. Ha nem foglalkozom velük egy idő után békén hagynak?
2023. szept. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
igen
2023. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Azt is írták az e -mailbe hogy hamarosan küldik a szerződésemet. Most ezek szerint csináltak egy kamu szerződést az én beleegyezésem nélkül. És ez alapján akarnak pénzt kérni. Be vagyok parázva. Ezek után nem válaszolok nekik. Csak attól tartok hogy pár hónap/év múlva megint elővesznek és követelőznek majd csak már mondjuk több millió forintért.
2023. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!