Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Belefutottam a Prestige...

Belefutottam a Prestige Modell managementbe. Jelentkeztem megfeleltem. Nem küldtem vissza a szerződést. Ki is töröltem az e-mailt. Erre ma küldtek még egyet. Ebben sem küldtem vissza a szerződést. Így is kell fizessek? Milyen tapasztalat van velük?

Figyelt kérdés
A honlapon azt írták hogy a jelentkezés ingyenes és semmilyen kötelezettséggel nem jár. Buta módon magára az e-mailre válaszoltam annyit, hogy: "nem kérem". Félek így is rám terhelik a törlési díjat. Segítsetek, ha valaki volt már ugyanígy.

2023. szept. 26. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írtál alá nekik semmilyen szerződést, akkor nem terhelhetnek rád semmit. Nyilván csak próbálkoznak. Tiltsd le az email címüket a fenébe hogy ne zaklassanak tovább.
2023. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Undorito lehuzo csalo cegek a modellugynoksegek. Prostinak kozvetitenek ki csupan!!! Tapasztalat.
2023. szept. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most küldtek e-mailt hogy hamarosan küldik a szerződést, amit én vissza se küldtem. Na jó most már totál ideges vagyok. Csináltak egy kamu szerződést a beleegyezésem nélkül? És ez alapján akarják kifizetettni a díjat? Ha nem írok nekik többet akkor békén hagynak? Vagy pár hónap/év múlva jönnek megint hogy több milliós tartozásom van? Ki járt már így velük? Mi lett a vége?
2023. szept. 27. 11:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!