Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Sirokai Diana instagramos...

Sirokai Diana instagramos képeiért mennyi pénzt kaphat?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, sok sok követőért és lájkokért megy a pént (mint a youtube-on).

Instán 1,2 millió követője van. A képeit 14-20 ezren lájkolják. Mennyi pénzt kereshet igy?


Szerintetek szép nő? Az a rengeteg komment nagyon meglepett, hogy ennyien odavannak érte, vagy az idomaiért 😬😮



nov. 7. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

kérdezd meg tőle, vagy a tiktokon biztos sokszor faggatják, nézz utána.

én nem vagyok oda azért hogy az ember pénzért mutogassa magát, meg lényegében bármiért amiben a saját idomaidat dobod ki (persze tudom az insta ezért van)

nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rákerestem...ezért konkrétan nulla forintot adnék.
nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
600 kilós cigány, gyönyörű :D
nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Insta nem fizet! Kivéve pár KOMOLY, valóban NAGYPÁLYÁS, erős reklámértékűnek, szerződéssel. De úgy ahogy te gondolod, nem.
nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát kicsit belenéztem, azért durva ruhák, fehérneműk vannak rajta, nem olcsó kínai 😃


Olyan fura, hogy ennyi ember odavan érte..

nov. 7. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ha úgy nézzük jó mert nem önbizalomhiányos, felvállalja magát, azt hirdeti hogy szereti magát, ami jó tekintve hogy mi megy manapság főleg az interneten (ha nem vagy 50kg-s bikinimodell akkor halj meg, levagy nézve stb) persze kicsit túlzás meg fura mert nem látni kövérebb "insta modelleket" de bőven jobb mint minden más.
nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hájpacni szétretusált fejjel. Ha ezzel még pénzt is keres, akkor nagyon korcs társadalomban élünk🤣
nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!