Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 170 cm alatt semmilyen modell...

170 cm alatt semmilyen modell munkát nem kapnék?

Figyelt kérdés

162 cm vagyok és 50 kg, így semmi esélyem?

Ja és 20 éves



jan. 22. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Fotómodell, arcmodell lehetsz.
jan. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Dehogynem
jan. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Legalább néhány portólióba illő képet megoszthattál volna magadról, hogy esélyünk legyen releváns választ adni.
jan. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Lábmodell.
jan. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha professzionális modellekről beszélünk, nincs olyan, hogy csak fotómodell.

Van egy seregnyi influencer, akik modellnek csúfolják magukat, mert szponzorált cuccokkal pózolnak. Ilyen bárki lehet még 140 centivel is, nincs magasságbeli megkötés.

Reklámfilmekben, plakáton is szerepelhetsz meg fotósoknak a képein, de ez nem klasszikus modellkedés.

jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fotómodell arcmodell 😂😂
jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aZoé ***** válasza:
87%
Dehogynem. Régen volt divat, hogy extra magasnak kellett lenni, én 184 vagyok, annak idején sok random ember megtalált ezzel,de engem sosem érdekelt. Mára ez teljesen más, sokkal inkább fontos az egyéniség,kisugárzás, akár a különcség. Bőven van esélyed, a magasságod nem fog kizárni.
jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!