Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Honnan jött ez az idei Miss...

Honnan jött ez az idei Miss Germany dolog?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok konkrétan, hogy szemmel láthatóan szebb nők szoktak nyerni. Hogy került a képe a mostani győztes egyáltalán?
márc. 12. 10:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ez is valami újabb agymenés, mint annó a Conchita (vagy hogy hívták pontosan)?
márc. 12. 10:52
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Kifejtették, hogy nem a szépséget vették alapul. Jó, hogy fontos az ember jelleme, de ez egy szépség verseny, nem tudom, hogy mi más alapján kéne dönteni. Ha mindent elkezdenek mérlegelni akkor a végén semmilyen versenyen sem az számít amiért adnák a díjat
márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

gondolom jól megmutatták, hogy a belső szépség számít csak, mondjuk azt nem értem, hogy aki nem bírja elviselni a tudatot, hogy a külső igenis számít, az minek megy szépségversenyek közelébe. én se nézek kosárlabdát, mert nem érdekel, cserébe nem is hőbörgök, hogy de ez diszkrimináció az alacsony emberekkel szemben.

nincs amúgy károsabb hozzáállás a női szépséghez, mint ez a "kiszelektáljuk a klasszikusan szép embereket, mert aki szép, az ugye biztos egy hülye krva". rengeteg okos, intelligens, szakmájában sikeres nő van, aki meg tud fésülködni reggel, nem tudom ők hol maradtak a nagy felvilágosodás közepette.

márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bikinis forduló már nincs a Miss Germany szépségversenyen sem, merthogy a személyiség, belső szépség számít.
márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Elvileg mindig is számított a belső szépség, nem hiába lett vicc a "világbéke és szeretem az állatokat" klasszikus szépségversenyes duma. Gyakorlatilag már senkit nem érdekelnek a szépségversenyek. Így a 21. században a nők nem kérnek ebből a fajta tárgyiasításból, a férfiak meg max onlyfans modelleket néznek nem szépségkirálynőket. Nyilvánvalóan kell egy profilváltás. És pont kapóra jön ez a PC-woke hullám. Ha egy transz vagy egy bevándorló idősebb nő nyer, akkor legalább valameddig beszélnek a versenyről a népek. Az ki a francot érdekelne hogy megint nyert valami egyenfejű kiélt 21 éves? Senkit.
márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!