Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hány éves korig van helye...

Hány éves korig van helye valakinek a modell szakmában? A 24 éves már öreg- ez komoly?

Figyelt kérdés

A legtöbb modell ügynökségnél 14-21 év között lehet jelentkezni kezdőként, de ha valaki már nem kezdő?

Van egy ismerősöm aki 24 éves korában abba hagyta a modellkedést,mert már a szakmában öregnek számít. Tényleg ilyen kemény a modell szakma? Gondolom,hogy mindig a legfiatalabbakat keresik, de ez nekem akkor is durva,hogy 24 évesen öreg valaki a modell szakmában (kivéve ha addigra már híres modell) Tényleg így vagy?



2012. ápr. 7. 19:47
 1/6 anonim válasza:
általában igen..
2012. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de mégis miért? egy 24-28 éves nő is nagyon szép..
2012. ápr. 9. 20:17
 3/6 A kérdező kommentje:
sőt, szerintem sokkal szebb mint egy 14-16 éves O.o
2012. ápr. 9. 20:17
 4/6 anonim válasza:
mindegyik korosztály szép, de pl a fiatalabbak jobban kihasználhatóbbak...
2012. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mire érted a kihasználhatóságot? Sok modell ügynökség van ami pénzt csal ki a lányokból,de m.o.-n van pár (tényleg kevés, kb. 4 darab) aminek nemzetközi kapcsolatai vannak és az igazán jó modelleknek magas fizetésű munkát tud adni a divatszakma legjobb helyein (Milánó,Párizs,London). de még náluk is ez a "korszabály" érvényes amit én nem értek.
2012. ápr. 9. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon keményen kell dolgozniuk, én tapasztalt vagyok a témában. Rohangálnak össze-vissza, mindig a fiatalabb kell, aki a fénykorában jár.
2014. szept. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!