Vélemények az Art Models Agency-ről? Www.Artmodels.hu




válasza:mindenképp menj be! az egyik legjobb ügynökség Magyarországon, ha felvesznek szinte biztos, hogy keresett modell leszel!
majd írd meg, hogy mit mondtak:)




válasza:Kapcsolódó kérdések:
....:D előre is köszi.
Mellpumpát szeretenék vásárolni, igen kicsinek gondolom a melleim.Vélemények, tapasztalatok?
19 vagyok. A hajamhoz képest nagyon világos a szemöldököm. Hajam barna, a szemöldököm pedig szőkés-barna. Nagyon zavar. Mindig is zavart, pár naponta pedig nem akarok eljárni kozmetikushoz. Nyáron meg a strandon egyből lekopik a festék. Gondoltam rá hogy tetováltatni...
szeretnem ha valaszolnatok a kovetkezo kerdesekre: 1. - milyennek talaljatok ezt a csajt? (arcilag es alkatilag) 2. - szerintetek milyen arcformalya van? 3. - hany evesnek nez ki? 4. - milyen hajszin allna jol meg neki?
aki ismeri és használta esetleg tapasztalatok?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!





