Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért akar majdnem minden 14...

Miért akar majdnem minden 14 éves kislány modell lenni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
el vagy tévedve
2012. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nem is mindegyik de többsége igen, ez igaz. Cagy inkább a 10-12 évesek..de leginkább azért mert mindenhol (tv-ben, újságban, neten stb.) azt látják hogy a modellek milyen sikeresek, és mindenki őket bálványozza...
2012. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Minden nap látok itt kb. 3-4 olyan kérdést, hogy "LEHETEK ÍGY MODELL? 14L".
2012. máj. 5. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, de talán mert ők akarnak példaképek lenni, nem menni utánuk
2012. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Én nem ismerek senkit, aki modell akarna lenni.

Pedig 11 éves vagyok, szoktam beszélgetni osztálytársakkal arról hogy milyen területen szeretnének "dógozni".

Nem hallottam még hogy modellek, énekesek meg színészek szeretnének lenni...

Én szerettem volna énekelni, eddig oké, de ezt olyan 7 éves koromban kinőttem. (elvégre ki vágyik még kiskorában irodai munkára vagy bármi "komolyabbra"?)

Engem a tv meg az abszolút változatos és érdekes reklámok nem befolyásolnak. (bár a reklámok ide nem igazán kapcsolódnak)


Vagy városban tényleg ennyire más a helyzet?

2012. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

biztosan....

azért, mert azt hiszik, hogy a modellek élete fenékig tejfel. aztán hány meg hány követ el öngyilkosságot, vagy megölik, vagy kemény drogokat szed, vagy anorexiás.

2012. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az meg egy dolog hogy látsz sok ilyen kérdést, de a normálisabbik fajta nem kérdez iszonyú helyesírással ilyeneket, vagy legalább tisztában van vele hogy mivel jár ez.
2012. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem akarnak később dolgozni,a tanuláshoz meg buták:)
2012. máj. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyen embert se ismerek, nem kell mindig általánosítani. Minden nap van egy ilyen kérdés, úgyhogy ha ennyire érdekel olvasd el azokat, nagyon újat egyik ember se tud mondani...

Egyébként meg lakik párezer 14 éves Magyarországon, és lehet hogy ugyanaz a 10 idióta teszi fel ezeket a kérdéseket... Ez azért tényleg nem az összes lány.

És hozz áteszem nem az áll a kérdésükben, hogy modellek akarnak lenni, hanem hogy lehetnének-e modellek. Lehet, hogy csak kíváncsiak.

Vagy most nem tudom, hogy csak én járok irtóerős suliba... Mert itt mindenki normálisnak mondható, a legtöbben tanulnak, a többi meg inkább k*rva akar lenni mint modell.

2012. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azért mert csak akkor veszik észre őket.
2012. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!