Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Alkalmas lennék gyerekmodellne...

Alkalmas lennék gyerekmodellnek (bármilyennek)?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, 171 cm, vékony vagyok de azért van fenekem, mandula alakú, mogyoróbarna szemem van, hosszú hátközépig érő középbarna a hajam természetes szőke melírszerű csíkokkal.A bőröm szinte teljesen hibátlan, csak egy kis anyajegy van vállamon.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2012. jún. 2. 22:54
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Köszi! már csak a modellügynökség hiányzik...
2012. jún. 2. 23:31
 12/35 anonim ***** válasza:
de am így most hogy leírtad hogyis nézel ki.. most milyen modell? bikini? kabát? láb? haj? vaagy mi? képek se ártanának ilyen kérdéseknél mert írásban le lehet írni sok dolgot amit mások lehet másként látnak.
2012. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
akkor elmondom:nyári ruha,de nem bikini.És egyáltalán hova akarsz ezzel kilyukadni?
2012. jún. 3. 00:13
 14/35 anonim ***** válasza:
Kép alapján könnyebb lenne válaszolni, de én lebeszélnélek a modellkedésről! Egyrészt be is csaphatnak, és a végén kiderülhet, hogy nem is modellkedésre akarnak, hanem szexre, másrészt meg csak a csont és bőr lányok lehetnek még modellek, akik közül sokan anorexiásak lesznek, mert megkövetelik tőlük a túlzott soványságot. Ha nekem lenne lányom, nem engedném modellkedni!!!
2012. jún. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Milyen 13 éves kisgyerek tudna vigyázni magára pár darab megtermett férfi előtt, akik csak fognak és egy fotózás után betesznek egy kocsiba és visznek? Komolyan gondolod, hogy elég az hogy "tudsz vigyázni magadra"?
2012. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Hát sok sikert, képet mutathatnál
2012. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
képet küldhetsz priviben :))) 13/L
2012. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok. Tudok magamra vigyázni. :))) Köszi, feldobtad a napom, de igazán kérdező! Ha tudnál magadra vigyázni nem dőlnél be minden blődségnek ezen az oldalon...pl.
2012. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem mondtam hogy feltétlenül elmegyek, csak véleményre voltam kíváncsi.(köszi utolsó,ezt most megkaptam)
2012. jún. 3. 16:14
 20/35 anonim ***** válasza:
amíg kiskorú vagy addig szülőknek kell kisérniük a fotózásokra. Vágj bele. Ne okoskodjon bele olyan, aki nem is tudott ilyenekről!
2012. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!