Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Valaki nem tud egy nagyon jó...

Valaki nem tud egy nagyon jó linket, ami alapján 10 perc alatt meg lehet tanulni a modelljárást?

Figyelt kérdés
Valaki nem tud egy nagyon jó linket, ami alapján 10 perc alatt meg lehet tanulni a modelljárást? Előre is köszi!

2012. jún. 5. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
10 perc alatt sehol és sehogy nem fogod megtanulni. A catwalkot legalább 1 hétig napi jelleggel kell gyakorolni. Magassarkúban!
2012. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
már megtanultam,megy is. De szeretném tudni, h hátradőljek-e vagy se, a kezemmel mit csináljak. Szóval a járás megy, mindig magassarkúban csináltam. De azért köszi a választ
2012. jún. 6. 00:01
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Akkor te egy ufo vagy.

Kíváncsi lennék mit mond rá egy hozzáértő :D De a válaszát borítékolom. :D

2012. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
így akarsz jármi az utcán?XD
2012. jún. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

10 perc alatt....

Oké. Ha ez ilyen hipp hopp ment akkor nem is kell castingra menni. Látszik hogy vérprofi vagy.

LMAO

2012. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az előző kommentben ha nem látnád leírtam h nem 10 p alatt ment... De te úgy tűnik profi vagy, okoska -.-
2012. jún. 6. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező!

Az első válaszíró vagyok. Ne haragudj, hogy kritizállak, de szerintem kicsit arrogáns vagy. Ha valóban modell szeretnél lenni, akkor nem ártana kicsit visszafognod magad és elviselni a kritikát! Védekezni szabad mindig, de ne ess át a ló másik oldalára! Légy természetes és kedves! Ne köpj túl magasra, mert visszaesik. Sokat kell tanulnod és a tökéletes járáshoz nagyon sok idő kell. Ajánlom neked, hogy nézz utána Karolina Kurkova és Alessandra Ambrosio, illetve Adriana Lima járásának. A Victoria's Secret modellek tökéletesen járnak a kifutókon. Remélem, hogy tudod, hogy Magyarországon a modellszakma nem túlságosan jövedelmező. És vigyázz az agenciókra is, nehogy olyanba keveredj, akik nem csak modellek közvetítésével foglalkoznak.

Üdv. egy hozzáértőtől. :)

2012. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és bocsánat!
2012. jún. 6. 22:52
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
szerintem meg inkább az eszedet fejleszd, ne pedig a modelljárást. agyatlan liba.
2012. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem tudom mi alapján szólsz le. Nem ismersz, tehát nekem mindegy h mit mondasz. elég okos vagyok bocsika!
2012. jún. 8. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!