Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a "Profimodell" ügynökséggel kapcsolatban? (www.profimodell.hu)

Figyelt kérdés
Légyszi csak olyan írjon,aki járt már ott,csináltatott fotót,esetleg ott modellkedik.

2012. jún. 30. 10:21
 1/4 Nikee ^^ válasza:

Bocsi, de én azért írok ,mert haverom mesélte ,hogy mikor jelentkezett másnap felhívták őt mikor felhívnak azt mondják ,hogy meghívnának xy címre pl 4-én (haverom akkor megy, bővebb infót csak azután tudok adni neked ^^).ennyi. majd gondolom ,ha elmész(egyáltalán ha kellesz nekik) egy nagyobb felvilágosítást adnak a szülőknek , majd személyesen beszélgetnek kollegáik, melyen kiszűrik, hogy ki nem felel meg, illetve ki igen. Miután ez megtörténik, együttműködési szerződést ajánlanak fel, aki elfogadja, arról portfólióanyagot készítenek..persze nem ingyenes azt olvastam ,hogy 45.000ft -ot kell fizetni..na most itt is vigyázni kell :) ,

nehogy a lehúzásról szóljon a dolog.. ennyit infót tudok neked adni =/ egyenlőre,ha esetleg valakitől nem kapnál konkrét választ majd 4-e után írok ,hogy mi volt haverommal.

2012. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nikee ^^ válasza:
Na ha még mindig kiváncsi vagy .. :"D. pontosítok 41.000ret kell fizetned portfólióért.. fognak majd kérdezgetni h mi a célod.. miért jelentkeztél stb. ha ott aztmondják ,hogy nem lehetsz modell castingra küldenek .. lehetsz pl reklámarc.. és ha 1hónapig sokszor visszahívnak akár 25.000ret is kereshetsz. bár eléggé kamugyanúúús,de innentől már te döntöd el mitcsinálsz ; )
2012. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nikee ^^ válasza:
bocs elírtam 250.000*
2012. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
áhh..akkor ez biztos csak kamu.. igaz, nekem nincsenek tapasztalataim e téren, de azt hallottam, h egy megbízható modellügynökség nem kér pénzt portfólióért.(professzionális, pl. Royal M.M.)
2012. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!