Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ki és mit tud a Perfect...

Ki és mit tud a Perfect Models modellügynökségről?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne a válasz, lehetőleg aki tapasztalt és a divat világában mozog, olyan írjon vagy aki esetleg hallorr róla! Mennyire jól dolgoznak, megbízhatóak-e, lehet-e náluk elég munkát kapni, érdemes-e velük szerződést kötni? A portfólió csináltatás kötelező+fizetni kell érte?

Köszönöm



2012. júl. 15. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
A kishúgom náluk volt :) Nagyon megbántuk hogy ennyi pénzt fizettünk. Fizetni kell a portfólióért is! A munka pedig ugye függ az adottságaidtól.. Remélem segítettem 'valamicskét' ... :(
2012. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Én róluk nem sokat hallottam, de tudom ajánlani a Csillagmodell Ügynökséget. Nagyon korrekt tájékoztatást adnak, csak 6000 Ft-ot kell fizetni, műteremben csinálnak kb 30 képet, 4-5 darabot retusálnak. Megkapod a fotókat lemezen is. Én pár hete voltam náluk, azóta már egyszer dolgoztam is rajtuk keresztül.

Talán segítettem, ha nem ragaszkodsz ehhez a Perfect Models-hez.

2012. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

Utóbbi kommentelő: tényleg csak 6000? És profi portfóliót csinálnak?:O

2012. júl. 16. 18:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Valóban 6000 Ft, és 25-30 képet csinál egy profi fotós csaj. Nem portfólió, mert csak 1 ruha és utcai smink, de 6 képet retusálnak és bemutatkozó anyagnak tökéletes. Műtermi körülmények. A portfólió minimum 3-4 ruha, 150-200 kép, profi smink, stb, de az ilyen több 10000 Ft és ha nem vagy alkalmas, kár költeni. Amikor már lesz munkád akkor ráérsz portfóliót csináltatni.Szerintem.
2012. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nos én egy folyóiratban(EXTRA frizura) láttam, hogy lehet jelentkezni modellnek.Ott irta,h azt a szelvényt(v mi az)h küldjük vissza,de csak egy fotóval...aztán megkerestem a neten és ott már azt írta h 3 kép kell....és nem írta h kell vmit fizetni...aztán nemtom...de sokan vannak náluk,szerintem megbízhatók;*
2014. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
91%
Maximálisan inkorrekt, lehúzós cég. Hirdetik magukat, mint könnyű pénzszerzési lehetőség, aztán sunyi szerződéssel szerződtetnek, és direkt elhallgatják a tudatlan leendő modelltől (csóri diák/munkanélküli/egyszerű emberek), hogy a kifizetés csak akkor történhet meg, ha egyéni vállalkozó (számlaképes) vagy kivált adószámot, ami után aztán élete végéig gyárthatja az adóbevallásokat. Ja és persze a jövedelemből adózik, tehát kapásból nem annyit kap, amennyit ígérnek. Mindjárt máshogy fest a dolog, mi? Fuck them all, kerüljétek mint a leprát.
2015. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Tipical 1 szobás proli berendezésű hely,ahol egy egyetemista kiscsaj egy műanyagszéken ül egy laptop előtt. A nő aki állítólagosan az ügynökség tulajdonosa egy hangyányi modorral sem rendelkezik és úgy kommunikál az oda érkező modellekkel,mintha ő minimum egy isteni személyiség volna majd lefotóz a mobiljával,bár nem értem,ha ez egy olyan szuper ügynökség mért nincs kölstégvetés egy kamerára? Plusz neked kell őket visszahívni egy megadott időpontban,hogy megkaptad-e a munkát amit egyenesen szánalmasnak tartok. Messziről el kell kerülni a helyet.
2019. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Messzirol keruljetek kerlek
2019. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
53%
El kell hogy mondjam hogy a csillagmodell ügynökséggel sehovás e fogsz/fogtok eljutni. 6000 forintert senki sem csinál portfóliót főleg nem 2 szetteset. Csak max akkor ha az árokban fekve akarsz nokiával fényképezkedni. Egy jó portfólió 200-300 ezer forint két szettel. Ha egy kicsit is konyítanál ehhez az egészhez akkor ezt tudnád.
2021. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Jaa és egy portfólió nem 3-4 kép hanem 10-15.
2021. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!