Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetnék modell?...

Szerintetek lehetnék modell? (kép)

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,de már gyerek korom óta nagyon vonz ez a szakma,csak eddig különböző okok miatt nem sikerült elkezdenem. Szerintetek? Megpróbáljam? Lenne rá esélyem?


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. okt. 21. 06:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Modell bárki lehet, de ezekkel az adottságokkal sikerekre nem számíthatsz. Kedves szemed van, de az arcoshoz képest kicsi, lapos széles arcod van, rettenetes mű hajszíned, a szemöldököd sem passzol hozzá, a bőrszíned is túl sötét a hajadhoz, ez így nagyon mű, modelleknél a természetesség fontos.
2012. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
14%
Modellek és természetesség? Na ne röhögtess...
2012. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
4%
utolso valaszolo! Igen! Modellek es a termeszetesseg. Eredeti hajszin, semmi smink, szemoldok nem szedheto. Ha errol eddig nem tudtal, most akkor szoltam :)
2012. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem karakteres az arcod. Ráadásul pufi is. Szerintem nem lennél jó modellnek, de azért próbáld meg! :))
2012. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mennyire a természetesség

[link]

[link]

[link]


[link]

2012. okt. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de szerintem - ne haragudj - nem vesznek fel, vagy ha mégis, nem leszel sikeres. Az arcod önmagában szép és az összhatás jó, de nincs semmi olyan jellegű "fura" dolog az arcodon, ami miatt jó modell lehetnél. Régimódi gondolkodás, hogy a modellkedéshez elég a jó alak. Millió dolog kell még, amellyel sikeres lehetsz.
2012. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
8%
szerintem csináljuk azt hogy lefényképezem a seggem, te a fejed és elküldjük egy modellügynökségnek hogy melyik lenne jobb modellnek, és ha te nyersz akkor adok neked egy pacsit(de csak kesztyűben).
2012. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 xDDD
2013. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!