Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Sokan mondják hogy szép...

Sokan mondják hogy szép vagyok, jó az alakom, stb. modellkedésre lenne esélyem 164 centimmel,16 évesen? Nem kifutómodellre gondoltam.

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

Még mindig alacsony vagy, akárhányszor felteszed ezt a kérdést, az is maradsz. Egyébként kép nélkül nem lehet erre válaszolni.

2012. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

"Sokan mondják hogy szép vagyok, jó az alakom"


Ez kb. minden 3-4-ik lányról elmondható, mégis kevesen lesznek modellek. Ugyanis ez édes kevés, teljesen más dolgok is számítanak, méghozzá jobban.

2012. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem, túl alacsony vagy.
2012. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fotómodell lehet egy alacsony lány is, de hiába teszed fel itt kép nélkül ezt a kérdést, ennyi adat alapján akár ronda is lehetsz, tök mindegy mit mondanak körülötted.
2012. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És még mindig NEM. Hidd már el, 173cm alatt szóba sem állnak veled itthon sem, külföldön 175 a minimum. És nincs olyan, hogy fotómodell. Modell van. Akinek magasnak kell lennie. A legtöbb reklámfotó modellekkel készül, vagy hírességekkel. Most lehet, hogy fogják neked írni, hogy fotómodell lehetsz, de csak fotómodellre nincs kereslet. De ha nagyon akarsz, csináltass portfóliót drága pénzért, de csak lehúzás lesz a vége.
2012. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy ti milyen hülyeségeket mondtok,el se olvassátok a kérdést.hogyne lehetne fotómodell.ahol szórólapokon,címlapokon szerepel nem számít a cm,hiszem nem látszik rajta.persze lenne rá esélyed ha karakteres arcod van mert az ügynökségek olyat keresnek.én tudom mert modellként dolgozom.
2013. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt:csináltass portfóliót!
2013. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!