Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Art Models ügynökség. Mit...

Art Models ügynökség. Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
Behívtak egy személyes találkozóra, szerintetek ez már jelent valamit, vagy egyáltalán semmit? Mit csinálnak egy ilyen találkozón? Méretek, stb? Akik személyesen tudják, azok véleményére lennék kíváncsi, de mások is érdekelnek! :)

2013. febr. 26. 17:50
 1/5 anonim válasza:
0%

Az Art'z Modell divatmárka hosszú ideje arra törekszik, hogy üzleteiben lehetőséget adjon neked a felfedezésre és kísérletezésre. Kísérletezésre az anyagokban és a szabásokban. Nálunk azokra a különleges alkalmakra találhatod meg a tökéletes darabot, melyeken legfontosabb az egyediség, legyen szó esküvőről, ballagásról vagy egy esti cocktail-partyról. Biztos lehetsz abban, hogy nálunk vásárolt ruháddal nem fogsz szembe találkozni. Ennek érdekében alakítottuk ki számodra a kizárólag az Art'z Modellben működő "hetente változó kollekció" rendszerét. Hogy mit jelent ez? Üzleteink kollekcióját minden héten új termékekkel frissítjük, amelyek változatlanul stílusos és igényes arculatáról tervezőnk, Sz. Mohácsik Tünde és a cég saját fejlesztőgárdája gondoskodik. Az elmúlt évek alatt az Art'z Modell üzlethálózattá nőtte ki magát, és ma már hat helyen találkozhatsz velünk az ország területén.


A hazai divatélet aktív szereplőjeként ruháinkat gyakran ismerheted fel divatbemutatókon és a médiában.


Ha ellátogatsz hozzánk bátran kísérletezgess ruháinkkal! Egy dolog nálunk muszáj: a próba. Alakra szabott modelljeink ugyanis csak rajtad nyerhetik el igazi formájukat. Ennek érdekében termékeinket szükség szerint reád is alakítjuk. Biztosak vagyunk benne, hogy a te számodra is megtaláljuk a megfelelőt!


Ha még nem tudod mit akarsz, de azt biztosan tudod, hogy mit nem akarsz, akkor nálunk a helyed! Üzleteinkben egyedi igények megvalósítására is van lehetőség.


Ha az Art'z Modell fiatalosan nőies darabjai mellett még vágysz valami igazán különlegesre, akkor tekintsd meg alkalmi modelljeinket. Ha pedig pároddal elhatároztátok magatokat, hogy kimondjátok az "igent", akkor keress fel minket, és esküvői ruhádat elkészítjük a saját méretedre.

2013. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem te valami ruhaügynökséget néztél, vagy én nem tudom:D én a modellügynökségről érdeklődtem :)
2013. febr. 27. 07:52
 3/5 anonim válasza:
Üzi ment.
2013. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Most jelenleg, velük is kapcsolatban vagyok, de nem javaslom... Náluk tényleg minden csak a pénzről szól. :/ Ha kérdésed van csak írj! :)
2013. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
engem most elvileg "beregisztráltak". az még nem sokat jelent, igaz?
2013. febr. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!