Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mennyire befojasolhatja ezt?...

Mennyire befojasolhatja ezt? Lehetseges, hogy 1-2 ev alatt el halvanyuljon, el tunjon egy heg?

Figyelt kérdés

A homlokomon oldalt van egy kis heg nem tul nagy,bar egy kicsit feltuno,azt szeretnem meg tudni,hogy befojasolhat engem a modellkedesben? mar mint arra vagyok kivancsi,hogy lehetseges lenne a modelkedes ha van egy kis heg a homlokomon oldalt? Azert kerdezem itt mert meg nem volt ra lehetoseg,hogy egy tapasztalt emberrel vagy szakertovel beszelhessek ezert gondoltam itt kerek segitseget..

Koszonom elore is a valaszokat! =)

(hulye valaszokat nem kerek)



2013. márc. 27. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, hogy mennyire befolyásolja az ilyen dolgokat, de szerintem ha elmész a sebészhez aki levette az tud rá adni valami krémet amitől idővel elmúli. Pesze ez attól is függ, hogy milyen típusú a heg. Egyébként nekem is van egy nagyon csúnya hegem és nekem 12ezer forintos, kis krémet írt rá, úgyhogy ha elmész készülj rá, hogy lehet, hogy sokba fog kerülni:)
2013. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én 2500 ft-os krémet használok rá, ezt nem kell receptre íratni

contractubex gél

2013. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ertem,koszonom a valaszokat! Minden kepp el fogok menni egy borgyogyaszhoz!!
2013. márc. 27. 19:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent egy kozmetikus el tudna tuntetni valami kezelessel?
2013. márc. 27. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!