Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek mit csináljak?...

Rea:) kérdése:

Szerintetek mit csináljak? 180cm lány vagyok és még csak 14 éves nagyon sokan mondjákk hogy modelkedjek, mert imádom ha fényképeznek szerencsére az adotságaim megvannak.

Figyelt kérdés
De valami különlegeset szeretnék csinálni! Csak nemtudom hogy ez a modelkedés lenne az mert manapság minden második kérdés az hogy "Hogy lehetnék model"
2013. máj. 28. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az arcodtól függ főleg. képet tudsz mutatni?
2013. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Privában igen!
2013. máj. 28. 18:04
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyébként azt mondják , hogy alakítható arcom van.
2013. máj. 28. 18:08
 4/16 anonim ***** válasza:
küldj nekem is képet, amúgy súlyt sem írtál, bár ha sokan mondják gondolom vékony vagy.
2013. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jöhet nekem is a kép, de magasságod már meg van hozzá. :-)
2013. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
jöhet a kép, de ha sokan azt mondják, akkor egy próbát már megér, és ha tetszik ha nem utána te döntesz, hogy csinálod e tovább
2013. máj. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg helyesen írni, aztán akarj modell lenni. Bár oda ész nem kell.
2013. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdezőtől kérdezném , hogy mit írtam helytelenül ?
2013. máj. 29. 13:06
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

1. Nem kérdező vagyok, hanem válaszoló. A kérdező te vagy

2. Sorolom: "mondjákk" = mondják

"mondjákk hogy" = mondják, hogy

"modelkedjek" = modellkedjek

adotságaim = adottságaim

megvannak = meg vannak

nemtudom hogy= nem tudom, hogy


Hogy lehetnék model= Hogyan lehetnék modell


Soroljam még a hibákat?

2013. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sehogy nem lehetnél modell. Tanulj, és válassz olyan szakmát, amit 3 évnél tovább is lehet csinálni.


Attól, hogy 180 cm vagy, és megvan minden adottságod, mert "mindenki" ezt mondja, még egyáltalán nem leszel modell alkat. Valószínűleg a szeretteidnek te vagy a legszebb a világon, ezért mondanak ilyet, de statisztikai alapon benne vagy a 99,99%-ban akik nem modell alkatok.


Ráadásul ennyi idősen vagy van egy olyan háttered, ami (vagy aki) biztosítja neked, hogy folyamatosan legyen munkád, amíg már nem maguktól hívnak téged a cégek, vagy semmi esélyed sincs. Nem hsizem, hogy 14 évesen egy gyerek tudja magát menedzselni a nulláról úgy, hogy ne nevessék ki az első mondata után. Pláne, ha ilyen nyelvtani tudással vágnál neki az egésznek.

2013. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!