Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem modell szakmában? (Kép lent. )

Figyelt kérdés

[link] <---ilyen az arcom.

172 cm magas vagyok, most lettem 14 éves, a derekam kevesebb mint 60 cm, sajnos a többi adatomat nem tudom pontosan de ennyit mondhatok. Már kiskorom óta az az álmom hogy gyönyörű ruhákban vonulhassak a kifutókon vagy pózolhassak fotósoknak.

Szerintetek van esélyem? És mit csináljak? Mivel kezdjek hozzá az egészhez? (A szüleim nem nagyon lelkesednek érte)

Egy kisvárosban élek jelenleg, úgyhogy kapcsolataim nem nagyon vannak. Segítetek kérlek?



2013. jún. 3. 21:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

az alkatod megvan hozzá,ápolt az arcbőröd.Tűrhetően fotogén vagy e kép alapján,de ez korrigálható

szval hajrá!!!

2013. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Kérdező!


Szerintem minden esélyed meg van. Teljesen jók az adottságaid, és még nagyon fiatal is vagy. A bőröd is szép tiszta, a ruhák, amiket választottál, nagyon szépek.


Mindent bele, menjél el a szüleiddel egy modellversenyre, jelentkezzetek ügynökségen :)


22/l

2013. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs modell fejed, átlagos vagy. De egy próbát megér. Mondjuk én valami értelmes szakmát keresnék mert ebből átlag emberként nem fogsz megélni.
2013. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
valamit kezdj a szemöldököddel... de szerintem is álgos... ja, de csak h tudd, h sikeres modell legyél végig kell hogy kúrj.n az összes nagykutya.
2013. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem igazán, az arcod nem megfelelő.
2013. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Igen,van esélyed!! :)
2013. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
alakod megvan hozza de az arcod nem az igazi....de modellkedesnel,nem is mindig az szamit...egy proba meger.probald meg.
2013. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
az alakod jó lehet, az arcod viszont egyáltalán nem, bocsi.
2013. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
bocsi de elég ronda az arcod hozzá,nincs benne semmi különleges mert ugye a modellekben azt keresik nekedmeg egy átlagos arcod van.
2013. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Nincs.
2013. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!