Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehet belőlem szupermodell?

Lehet belőlem szupermodell?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 172 cm vagyok 54 kg és az az álmom hogy modell legyek, hosszú barna hajam van, barna szemem az állam és az orrom kisit mitesszeres, szerintetek lehetnék modell?
2013. jún. 19. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetnél! Még akár vadakat terelő juhász is.
2013. jún. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez azért nem ilyen egyszerű, hogy csettintesz és szupermodell vagy. Először a kifutómodellek magassága általában 175 centi felett van. De ettől még jelentkezhetsz egy normális ügynökséghez - ne az olyanokhoz, akik egyszerre hatszázezer modellt foglalkoztatnak és aztán egyik se viszi semmire, max bekerülnek az IM -be, meg ilyen tinimagazinokba. Jó, tegyük fel hogy tényleg bejössz nekik és leszerződtetnek. Utána még jópár évet kell melóznod mindenféle érdekes munka vagy hírnév nélkül. Nagyon, nagyon kevés az esélye, hogy "szupermodell" legyen belőled. Nézd meg a magyar topmodelleket, akik világszerte ismertek, azért egyik sem az a "jaj, a barátnőm csinált rólam egy fotót most már modell vagyok" típusú lány.
2013. jún. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kép nélkül eléggé nehéz megmondani. HA szép az arcod, lehet, hogy lehetsz sminkmodell.
2013. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy ügynökséghez, ők majd megmondják neked, mer ez a leírás minden 20. emberre ráillik. Amúgy nem akarlak elkeseríteni, ha akarsz vágj bele, de egy a millióhoz, hogy világhírű modell legyél.
2013. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!