Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek alkalmas lennék...

Szerintetek alkalmas lennék tinimodellnek? (ha modellnek nem, akkor esetleg mi másnak, ami hasonló a modellkedéshez? )

Figyelt kérdés

Hosszú,szőke hajam van. Fogalmam sincs hogy különleges-e az arcom,de leírom hogy milyen: kis,mandula szemek/zöld színű/, széles orrom van,magas homlok,széles mosoly. 160cm vagyok,az alakom: koromhoz képest érett alakom van,tehát nagy cici,formásabb fenék, picit nagyobb comb, lapos has,csípőm szélesebb egy kicsit.Ja még valami! Egyáltalán nincsenek hosszú lábaim,sőt kifejezetten rövidek, ez hátrány? 13/L

(Tudom, kicsit idegesítő lehet, hogy már majdnem minden 2. tinilány modell szeretne lenni.. De nekem ez az álmom, tehát nem kérnék a rosszindulatú kommentekből,köszönöm!;)


2013. júl. 1. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ezt kép nélkül nem lehet megállapítani.

Másrészt a modellekre a kicsi mell, hosszú lábak a jellemzőek. Szóval szerintem inkább tanuljál.

2013. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha modellnek, hosstesnek mindenképp ideális vagy! :)
2013. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem lehet megmondani
2013. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kb 1% képes megélni belőle és azt sem sokáig. Inkább tanulj.

Ráadásul még ötvenszer megváltozol, lehet, hogy később egyáltalán nem leszel "modell alkatú".

2013. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a tinimodelleknek mennyi, de a rendes modelleknek 177 cm ha jól emlékszem az átlag magasság, de legalábbis ilyen 173-178 cm közöttire emlékszem.

Ha már most széles a csípőd, akkor később az valószínű még szélesebb lesz, így nem sok esélyt látok rá, szerintem nem lennél alkalmas.


Különben elárulom, hogy modellkedni a divatszakma legalja, őket használják ki legjobban.

2013. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy tinimodell, modell van. Amihez te marha alacsony vagy, min 15 centit kéne nőnöd, a testalkatod meg egyáltalán nem modelles, hátrány a rövid láb, érett alak (ami szerintem egy 13 évesnél inkább husis lehet, mint érett).
2013. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos, egy 13 éves modellnél még nem kell a 173 centi, de úgy 165 alsó hangon, mert annyit már nem valószínű, hogy nőni fogsz.

Inkább keskeny csípő kell, és nagyon hosszú lábak, fiús, csontos alkat. Ja és arcból inkább nagy szemek az előnyösek.

Te még így leírás alapján is teljesen alkalmatlan vagy, sajnálom.

Keress valami más életcélt, olyat, aminek értelmét is látod, és nem befolyásolhatatlan külsőségeken múlik. Aztán ha a következő két évben hirtelen nyúlnál 15 centit a jelenlegi többi paramétereidhez, akkor térj vissza esetleg ehhez az álomhoz.

2013. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Én tudok egy munkát ami jól fizet :). , egy hivatásos"
2013. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérsz a rossz indulatú kommentekből. Csak szépet és jókat írhatnak így , fotó nélkül. IQ-val nem sok bajod van. Mivel hírből se ismered.
2013. szept. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha modellnek nem is, de kukorica kapálni jó lennél.
2013. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!